2733
2734
عنوان

لطفا فقط خانوما بیان😔

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 27 پست
همه جا براش سنگ تموم میذاری؟ به خودت میرسی؟ به ظاهرت اهمیت میده؟

مرتب ورزش می کنم...لیزر میرم...لباسو و ارایشای جدید....من اصلا فکر می کنم هرچی بیشتر بهش می رسم تنوع طلب تر میشه 

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
خیلی تلاش کردم نمی خواد اهمیت بده چون لذت اصلیش جای دیگست. اهمیت به من نمیده

دقیقا همین طوره .شوهرم اوابل خیلی خوب بود یه مدت متوجه شدم سرد شده شاید ۲ ماه هیچ رابطه ای با هم نداشتیم بعد متوجه شدم با یه خانوم بیوه دوسته میرفته خونه ی اون حتی وقتیم رابطه داریم خیلی سرده متوجه میشم واسه همینم دلم نمیخواد باهاش رابطه داشته باشم الانم چون حامله ام قول داده کاراشو بذاره کنار ولی هیچ امیدی بهش ندارم چون ۴ ساله داره همینجوری خیانت میکنه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همین طوره .شوهرم اوابل خیلی خوب بود یه مدت متوجه شدم سرد شده شاید ۲ ماه هیچ رابطه ای با هم ندا ...

وااای عزیزم کاش حداقل بچه دار نمیشدین 

ایشالا که سرعقل بیاد 

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
2728
وااای عزیزم کاش حداقل بچه دار نمیشدین  ایشالا که سرعقل بیاد

از اول بارداریم داریم دعوا میکنیم همش حرص و جوش میزنم گناه بچم .اگه حامله نشده بودم جدا میشدم الانم گفتم بچه به دنیا اومد ازت جدا میشم بچتم میدم به خودت گفتم شاید یکم سر عقل بیاد اولش گفت باشه خودم میدونم با بچم ولی وقتی روی طلاق پافشاری کردم حتی گفتم بچه هم نمیخوام سقطش کنیم گفت جدا نشیم همه چی خوب میشه گفتم این بارهم نادیده میگیرم .خسته شدم ولی مجبورم تحمل کنم خونه بابامم نمیتونم برگردم زن بابام به خون من تشنه ست

2738
از اول بارداریم داریم دعوا میکنیم همش حرص و جوش میزنم گناه بچم .اگه حامله نشده بودم جدا میشدم الانم ...

😓😓

پس یجوری راضیش کن با ارامش برید مشاوره حتما حل شه مشکلتون

حیفه زندگی خودتون و یه بچه خراب شه 

متاسفانه زن باباتم که میگی شرایطش بده

امیدوارم مشکلت زود حل شه عزیزم

😓😓 پس یجوری راضیش کن با ارامش برید مشاوره حتما حل شه مشکلتون حیفه زندگی خودتون و یه بچه خراب شه& ...

ممنون عزیزم .بهش گفتم بریم پیش مشاور قبول کرده بیاد.فقط خداکنه آدم شه همش میگه مت خیلی دوستت دارم همه چیت خوبه فقط لاغری من زن تپل دوست دارم .منم قبلا تپل بودم ولی از بس حرص خوردم از دست زن بابا از دست شوهر الان ۵۱کیلو شدم .هر کی منو میبینه میگه لاغر استخونی که نیستی الکی بهونه میگیره .باشگاه میرفتم همه آرزوشون بود مثل من بودن ولی این مردا معلوم نیست چی میخوان زنشون چاق باشه میگن لاغر شو لاغر باشه میگن چاق شو

ممنون عزیزم .بهش گفتم بریم پیش مشاور قبول کرده بیاد.فقط خداکنه آدم شه همش میگه مت خیلی دوستت دارم هم ...

ببین تو چلو کبابم که باشی مرده میخاد بگه من املت میخام 

به حرف اون اهمیت نده 

با این حرفش میخاد مثلا خیانتشو توجیه کنه

ببین تو چلو کبابم که باشی مرده میخاد بگه من املت میخام  به حرف اون اهمیت نده  با این حرف ...

دقیقا .دارم سعی میکنم بی تفاوت باشم و زندگیمو بکنم خیلی سخته برام که بی تفاوت باشم خداکنه بتونم