2733
2734
عنوان

کمک مالی

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 23 پست
وا خب شاید نیاز داشته که زن بگیره حالا اگه عوضی میشد میفتاد دنبال دخترای مردم خوب بود... خیلیا وقتی ...

الان زنه طلاق بگیره میتونه مهریشو بده ؟میوفته زندان

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
وا خب شاید نیاز داشته که زن بگیره حالا اگه عوضی میشد میفتاد دنبال دخترای مردم خوب بود... خیلیا وقتی ...

اگه  ب نیاز ک همه باید زیر 20ازدواج کنن 

ی کم خودداری خوبه 

ب نظرت ازدواج موفقی میشه 

با این اوضاع خراب مالی 

سن کم دختر پسر

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب همسایه ما الان تحت پوشش کمیتس فقیرم هستن دوتا پسر داره جفتشونم ازدواج کردن اتفاقا بعد ازدواجش چسبیدن به کار چون انگیزشون بیشترشده... اتفاقا خیلیم مسیولیت پذیرتر از قبل شدن... ولی خب اینی که میگم واسه اونموقع بود نه الان که انقد گرونیه واقعا الان ازدواج کردن خیلی سخته

سردارم خداحافظ......
اینا بی عقلن نیاز نیست ، همین بی عقل سال دیگه بچه هم داره . ا

لابد میخواد بچه اش هم با صدقه بزرگ کنه. ولی فکر نکنم دیگه کسی صدقه بهشون بده

خدایا شکرت. من ی زن قوی ام. 
خب همسایه ما الان تحت پوشش کمیتس فقیرم هستن دوتا پسر داره جفتشونم ازدواج کردن اتفاقا بعد ازدواجش چسب ...

فقیر با عزت بودن فرق داره با اینا. ی اتاق دارن از ی طرف سفره پهن میکنن از ی طرف زیر مرده لگن میزان 

خدایا شکرت. من ی زن قوی ام. 
لابد میخواد بچه اش هم با صدقه بزرگ کنه. ولی فکر نکنم دیگه کسی صدقه بهشون بده

کسی که بخواد کمک کنه بخاطر ازدواج پسر خانواده کمکشو قطع نمیکنه حتی شده واسه ازدواجشونم کمکی از دستش یربیاد انجام میده پسره ازدواج کرده قتل نکرده معتاد نشده که... حالا اونم شاید ازاین زندگی خسته شده شاید خواسته کمبود محبتاشو جبران کنه یه انگیزه قوی واسه زندگی پیدا کنه حالا اگه رو میبرد به مواد خوب بود... حالا که انقد مرد شده که داره ازذواج میکنه خوشبخت بشه خدام کمکشون کنه

سردارم خداحافظ......
2738