2733
2734

سلام خوهرا تمنا میکنم بخونید و راهنماییم کنید خواهرانه من خواهر ندارم مادرمم مثه دشمنمه کسی نیست راهنماییم کنه داستان زندگیم مفصله ولی همینقدر بگم ک شوهرم ۱۰سال ازم بزرگتره و واقعا باهم مشکل داریم ازدواجمم تو ۱۴سالگی ب اجبار بوده نه خواست خودم بخاطر فقرمالی مشکل اصلیم با شوخرم در خانواده بدشه ۸ساله عروسشونم هیچ احترامی ندیدم ک بی احترامی هم دیدم شوهرم همیشه کنارشونه هرکاری داشته باشن هرزمان از روز ک باشه بگن بیا میره یه شهرم نیستیم خیلی طرفدارشونه مثلا من زایمان کردم باباش تنهایی بعد ۷_۸ماه اومد دیدنمون مادرش نیومد داداشاش نیومدن در جاییکه ما همیشه درهر مراسم و مناسبتی میرفتیم و احترام گذاشتم داداش بزرگش بعد ۹ماه اومد اونم نه مخصوص اینجا تا سر کوچمون اومدن واسه کارت ملی بگیرن اینجام اومدن ۱۰هزار تومن داد دخترم!!!۲تا داداش دیگشم اصلا نیومدن سر همین بحثمونه میگه همه رفت و امد دارن ما نداریم میگم من جاییکه ک بهم بی احترامی کنن نمیام میگه همشون اومدن بی احترامی نکردن میپوکونتم با حرفاش میگه تو مقصری تو بدی اونا خوبن تو کم محلشون میکنی اخه مگه من محلی دیدم ازشون اصلا از اونا گله نمیکنه حتی داداشش فحش زشتم دادن با زنش بازم باهاشون خوبه دیشب بحث بالا گرفت از در خونه با لگد پرتم کرد تو حیاط بخدا همش گریه و اعصاب خوردی ناحق دفاعشون میکنه من چیکار کنم باهاش کمکم کنید یه صلواتم واسه حال بدم بفرستید 😭

صلوات میفرستم

برات 

عزیزم آروووووم باش .

بخاطر خانواده ها زندگیتونو خراب نکنین تروخدا

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "

تا حالا به این فکر کردی که یه جوری رفتار کنی انگار خانواده اش وجود ندارن؟!یعنی خودتو بزنی به بی خیالی!اینجوری که نوشتی همه دعواها سر خانوادشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا چی بگیم اونها که بله مشخصه سردن ولی به نظر من شما هم رفتار گرمی نداری 

توقعات بیخودت را بریز دور نیان دیدنت حالا اگر بیان مگه تاج میزارن سرت ول کن راحت باش غریبه تصورشون کن و فقط سعی کن خودت رفتاری درست اجتماعی داشته باشی ....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
صلوات میفرستم برات  عزیزم آروووووم باش . بخاطر خانواده ها زندگیتونو خراب نکنین تروخدا

شوهرم نابود کرده من کاری ندارم همش کارش شده تیکه انداختن ب من زجرم میده ۲۲سالمه داغونم پیرم کرده همش منو مقصر میدونه چون هم خونش نیستم تعصب بگیره

2738
والا چی بگیم اونها که بله مشخصه سردن ولی به نظر من شما هم رفتار گرمی نداری  توقعات بیخودت را ب ...

اصلا من الان هیچچچچچ توقعی از هیچکس ندارم فقط میخوام شوهرم درکم کنه اذیتم نکنه

مردا رو خانوادشون حساسن هرچی میبینی خودت باهاشون شخصا برخورد کن به شوهرت هیچی نگو که جز دعوا هیچ نتیجه ای نداره تازه خودت که بهشون بتوپی دلتم خنک میشه

عشقم همه کسم دخترم😍😍

خب رفت و امد داشته باش

ببين شوهرت چ جوري ميخاد ارتباط داشته باشيد همونجور باش ك دعوا نشه

برا چي بحث ميكني؟

بهش بگو هر كي بياد خونمون قدمش سر چشم ولي نميان ك !

هر وقت دوست داشتن بيان

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

چند وقتی رفت امد کن  ببین چجوریه اگه زندگی تو دوست داری باید یکم تلاش کنی واسه زندگی 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
خب رفت و امد داشته باش ببين شوهرت چ جوري ميخاد ارتباط داشته باشيد همونجور باش ك دعوا نشه برا چي بح ...

میگه تو کم محلی میکنی نمیان بخدا با اینکه بی احترامی کردن اومدن هم پذبرایی کردم نشستم نمیدونم چی ازم میخواد منم میرفتم یه چایی خشک و خالی میدادنم گوسفند ک جلوم نمیکشتن مادر شوهرم حتی جواب سلامم درست نمیده

چند وقتی رفت امد کن  ببین چجوریه اگه زندگی تو دوست داری باید یکم تلاش کنی واسه زندگی

من حالم از همشون بهم میخوره قطع رابطه کردم فقط یه مدت پیش بابای مادرش فوت کرد رفتم مراسمش

2706