2733
2734

یا چن قطره فقط خونریزی داشته باشه

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج

کمتر از سه روز پریود محسوب نمیشه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندتا دلیل داره میتونه لانه گزینی بارداری باشه

میتونه بخاطر نامنظمی عادت باشه

میتونه بخاطر عفونت باشه

میتونه برا استرس وهیجان باشه

میتونه برا کیست باشه

خانمها من توکارمیکس مونتاژ فیلم و عکسم کسی خواست بیاد خصوصی 
2738
چندتا دلیل داره میتونه لانه گزینی بارداری باشه میتونه بخاطر نامنظمی عادت باشه میتونه بخاطر عفونت ب ...

اخه اولین پریودمه بعد زایمان..خیلیم خونریزیم شدید بود از حال میرفتم...۲۲ مرداد سزارین شدم تا ابان لکه بینی داشتم

من كلا دو روز اول خونريزي دارم سوم و چهارمم لكه بيني دارم

البته از اول همين طور بودم و پري هامم منظمه

نسبتا زودم حامله شدم

مشكلي هم نداشتم هيچ وقت

خدايا خودت حافظ پسرم باش
اخه اولین پریودمه بعد زایمان..خیلیم خونریزیم شدید بود از حال میرفتم...۲۲ مرداد سزارین شدم تا ابان لک ...

سلام 

اول که سوالتون رو بد پرسیدید شما باید میگفتید که منظورتون بعد از زایمان هست چون شرایط این حالت با حالت عادی فرق داره و الان همه کسانی که بهتون جواب دادن حالت عادی یه خانم رو در نظر گرفتن نه بعد زایمان ‌. در مورد لکه بینی و خونریزیتون باید بدونید که اگر شیر خودتون رو میدید همه حالتی میتونه طبیعی باشه . اون لکه بینی اولیه که گفتید ابان اگر واقعا حتی یک روز هم قطع نشده طبیعی نبوده و نشانه ضعیفی بدنتون بوده  معمولا دکتر میگه تا ۴۰ روز یا نهایت ۶۰ روز بعدش اگر قطع نشد باید برید براتون داروی تقویتی مثل اهن و اینا تجویز بشه . به هر حال اگر تا امروز اون لکه بینی تموم شده بوده کاملا ، و الان مجددا دو روز خونریزی شدید شده و تمام از لحاظ بدنی طبیعی هست چون هورمونها بهم ریختن در شیردهی ولی از لحاظ شرعی بهتره از دفتر مرجعتون هم بپرسید به نظر من دو روز و نصفی چون وارد روز سوم میشه پریود محسوب میشه ولی بازم بپرسید اطمینان بیشتری هست که حکم غسلش چیه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
سلام  اول که سوالتون رو بد پرسیدید شما باید میگفتید که منظورتون بعد از زایمان هست چون شرایط ای ...

سلام ماله بارداری مجدد که نیس..امکانش هست باردار باشم؟ گفتم که اولین پریودی بعد زایمانمه..

سلام ماله بارداری مجدد که نیس..امکانش هست باردار باشم؟ گفتم که اولین پریودی بعد زایمانمه..

من منظورم توی تاپیک اولتون بود 🙂 همیشه اطلاعات رو کامل همون اول بدید چون اکثرا با خوندن پست اول جواب میدن . نه بارداری که نیست ولی دقت کنید که شیردهی نمیتونه کار جلوگیری رو براتون انجام بده اگر الان بچه نمیخواید دقت کنید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
چندتا دلیل داره میتونه لانه گزینی بارداری باشه میتونه بخاطر نامنظمی عادت باشه میتونه بخاطر عفونت ب ...

ممکن هم هست

دهانه رحم بسته یا دچار تنگی شده باشه

من تجربه کردم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اخه اولین پریودمه بعد زایمان..خیلیم خونریزیم شدید بود از حال میرفتم...۲۲ مرداد سزارین شدم تا ابان لک ...

پس پریود نشدی.

هورمونات هنوز تنظیم نشده.

خیلیا بعد زایمان اینجوری میشن

من خودم ۱۰ ماهگی بچم رفتم دکتر

سونو  دادم. بعدم پروژسترون گرفتم که پریود بشم . رو روال بیفتم.

تا ۱۰ ماهگی پریود نمیشدم 

2706