2737
2734
عنوان

کمک میخوام راجب من و نامزدمه

343 بازدید | 37 پست

سلام خانما. من و نامزدم خیلی همدیگه رو دوست داریم.اما بعضی وقتا بی محلی میبینم ازش :( 

چیکار بکنم که یکم بیشتر بهم محل بزاره؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید 😓❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام. من پیشنهاد میکنم بیشتر باهم حرف بزنید. وتوی حرفات یه جوری که ناراحت نشه بهش بفهمون که زن توجه میخواد. یا یه گروه تو ت ل گ رام بزنین و اسمشو بنویسین دردودل و فقط خودتو شوهرتو دعوت کن. و بهش بگو هرموقع از هم ناراحتیم یا باهم مشکلی داریم. بیا اینجا حرف بزنیم. و خیلی خوب و با ملایمت بهش بگو که از بی محلی ناراحتی. برای گفتنشم اول یه خصوصیت خوبشو بگو بعد یه خصوصیت بد بگو بعد در اخر یه خوبیاشو بگو و ازش بابت خوبیاش تشکر کن. حتما جواب میگیری عزیزم

سلام. من پیشنهاد میکنم بیشتر باهم حرف بزنید. وتوی حرفات یه جوری که ناراحت نشه بهش بفهمون که زن توجه ...

اره اینم فکر خوبیه 👌😊 البته بعضی وقتا به سرم میزنه بهش بی محلی کنم که خودش بیاد سمتم 😓

اولش عزیزم عادت میکنی عروسی ک کنین انقد عادت میکنی‌ک دیگه واست عادی میشه و مثل من سر میشی دیگه😔😔😔

وای چرا عزیزم 🙁 زندگی بدون عشق و محبت نمیشه که آخه 😔😔 من همیشه دوس دارم نامزدم بهم توجه کنه البته بعضی وقتا یکم لوس میشم 😅

2738
اره اینم فکر خوبیه 👌😊 البته بعضی وقتا به سرم میزنه بهش بی محلی کنم که خودش بیاد سمتم 😓

ببین سکوت همیشه باعث میشه از هم دور بشید. پس سعی کن از همین اول درست حرف زدن باهاشو یاد بگیریو نیازاتو بگی. ولی جوری کا مردونگیش حفظ بشه. بعدم انتظار نداشته باش یه شبه درست بشه. ممکنه یک ماه طول رکشه. بعدم بنظرم یک هفته خیلی بهش توجه کن بعد یه دوروز بی محلی کن ببین اون میفهمه که بی توجه شدی. هرچند که بعصی مردا میفهمن ولی به رو نمیارن. نمیخوان نقطه ضعف دستت بدن

ببین سکوت همیشه باعث میشه از هم دور بشید. پس سعی کن از همین اول درست حرف زدن باهاشو یاد بگیریو نیازا ...

مثلا بعضی از کاراش خیلی ناراحتم میکنه در هفته دو بار میره پیش دوستاش تا ساعت ۲ شب.. من بدم میاد که تا این وقت شب بیرونه 😔

مثلا بعضی از کاراش خیلی ناراحتم میکنه در هفته دو بار میره پیش دوستاش تا ساعت ۲ شب.. من بدم میاد که ت ...

عزیزدلم حساس نباش حساسیت بیش از حد زندگیتو ارت میگیره اجازه بده یه تایمی رو برا خودش داشته باشه اصلا ازش تفریح با دوستاشو نگیر تازه اول راهید خودش کم کم میفهمه جز زنش هیچکس براش نمیمونه

چه مردادی شود بهمن کنار تو.....من از غوغای ابر وآسمان میفهمم اینجایی  امیدوارم امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون باشه 
مثلا بعضی از کاراش خیلی ناراحتم میکنه در هفته دو بار میره پیش دوستاش تا ساعت ۲ شب.. من بدم میاد که ت ...

ببین برا این کار نباید مستقیم بگیو دعوا درست کنی. بهش بگو من میدونم تو به تفریح نیاز داری به دوست نیاز داری ولی منم دلم میخواد بیشتر با من باشی. البته اینو نمیگم که فکر کنی من بهت اعتماد ندارم یا چیز دیگه ای. برعکس بهت اعتماد دارم.ولی میخوام بیشتر ببینمت حداقل هفته ای یه شب برو که بیشتر ببینمت. اولش میخواستم بهت نگم اما بعد یکم که فکر کردم دیدم تو اینقدر اقایی که حرف خانمتو گوش میدی. مطمینم تو اینیدر خوبی که حرفامو ندید نمیگیری. 

یه چیزی وو این مایه ها بهش بگو یا براش بفرست. اما انتظار نداشته باش بگه چشم. بعدم کم کم کمتر میکنه. هرچی تو براش خوب و تکمیل باشی. اون کمار به محیط بیرون جذب میشه. سعی کن یه سری تفریحای مردونه یاد بگیری. مثل ورق بازی. نمیدونم کارایی که شوهرت دوست داره

عزیزدلم حساس نباش حساسیت بیش از حد زندگیتو ارت میگیره اجازه بده یه تایمی رو برا خودش داشته باشه اصلا ...

بعضی وقتا بهش میگم تو بعد ازدواجمونم تا دیر وقت بیرون میمونی و منو تنها میزاری میگه نه بعد ازدواج دیگه هرجا بخوام برم با تو میرم. بیرون موندنش تا ساعت ۲ شب یکم نگران و عصبیم میکنه. دیشبم به خاطر این موضوع باهاش قهر کردم 😔😔😔

دوست گلم به نظرم بهتره با یه مشاور خوب صحبت کنی اون مطمئن باش بهترین راه حل رو بهت میده درسته ماهم بهت راه حل میدیم ولی اینجا دنبال کمک گرفتن زیاد نباش اینجا هرکس یه اخلاق و یه تجربه ی متفاوت داره،جای اینکه ازش پنهون کنی که به محبتش نیاز داری مستقیم بهش بگو،اینجوری بدون رودروایستی تا آخر عمرت حرفاتو بهش میزنی

چه مردادی شود بهمن کنار تو.....من از غوغای ابر وآسمان میفهمم اینجایی  امیدوارم امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون باشه 
2706