2726
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153472 بازدید | 1210 پست
من فقط 2 صفحه خوندم ولی کاملا به شما حق می دم. شوهرت حالیش نیست کوچیک کردن شما بی احترام شدن خودشه. ...

دقیقا بنظر منم به همسرت بگو 

شخصیت ادما بالاتر از پوله 

شخصیت زن شخصیت مرد هم‌هست

شخصیت مرد شخصیت زن هم‌هست

کسی که به یکی از اینها توهین کنه درواقع داره به هردو توهین میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ خانواده بیشعوری داره

چ نفعی میبرن از جنگ انداختن بین شماها

خدایا شکرت ک خانواده شوهرم هیچ کاری ب زندگیم ندارن

البته منم خودم تحویل نمیگیرم

بی احترامی هم نمیکنم

هر چی دوری باشه بینتون بهتره اگه روابطتون کمرنگ شه ب نفع همتونه

2728
واى يعنى ميشههههههههه🙏🙏🙏🙏

واسه من که شد انشاالله واسه توام میشه گلم صبور باش❤

یعنی تو کاراشونم ازمن نظر میپرسن مثلا چند روز پیش سیسمونی چیدن خواهر شوهرم بود فقط منو دعوت کردن چون از سلیقه ام هم خوششون میاد😁

ولی جاریمو دعوت نکردن منم به شوهرم گفتم یه وقت سوتی نده جلو داداشش اخه داداشش ناراحت میشه و گناه داره😢

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
تو اين دورانى كه قهريم با خونوادش  منو شوهرم يه بار رفتيم شمال يواشكى رفتيم گفت خونوادم نفهمن ...

وااای باید هر چه زودتر مستقل بشید تلاشتونو بکنید و تا اون موقع دندون روی جیگر بذار

دقيقا منم همينو بهش ميگم ميگه اونا رفتارشون با داداشم با رفتارشون با من فرق داره من دعوا كنم منو ك ...

بخاطر اینکه ته اخلاق جفتشون شناختن.برادر شوهرت غرور داره حرفش یک کلام از اول برای خودش شخصیت خریده.

اما ببخشیدا شوهرتون خودش از اول خراب کرد.اونام میشناسن باکی طرف هستن بخاطر همین ناز نمیکشن میدونن هز در بندازنش از پنجره میره تو

عزیزم نمیخوام آتیش بیار معرکه باشم اما چه جوری با این روانیها داری سر میکنی؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
یا خدا تو حامله بشی باباش زنگ میزنه چرا ک......ردیش بیا مغازه رو پس بده🤣🤣🤣🤣

اتفاقا تو نامزديمون به بابام گفته بود باباش كه نذار دخترت با پسرم زياد برن بيرون يهو حامله ميشه

باباى من:🤐

اتفاقا تو نامزديمون به بابام گفته بود باباش كه نذار دخترت با پسرم زياد برن بيرون يهو حامله ميشه باب ...

وای اینا عین خاله و شوهر خاله‌منن اونا به عروسشون میگفتن حاملا نشی تا ما بگیم هر وقت صلاح بود

عزیزم نمیخوام آتیش بیار معرکه باشم اما چه جوری با این روانیها داری سر میکنی؟

به سختى🤦‍♀️ بخدا نميدونى چه وضعيتى ام 

احساس ميكنم مريض شدم از لحاظ روحى

شبا همش استرس ميگيرم

تا صبح نشه خوابم نميره

هر روز تا ٨ صبح بيدارم خوابم نميبره 

نصف موهام سفيد شده تو يازده ماه

به سختى🤦‍♀️ بخدا نميدونى چه وضعيتى ام  احساس ميكنم مريض شدم از لحاظ روحى شبا همش استرس ميگير ...

الهی بمیرم برات.تا هنوز بچه دار نشدی و دیر نشده یه فکری برای زندگیت بکن عزیزم.مشاوره رفتی؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
به سختى🤦‍♀️ بخدا نميدونى چه وضعيتى ام  احساس ميكنم مريض شدم از لحاظ روحى شبا همش استرس ميگير ...

ببین عزیزم شوهر منم عین شوهر تو خیلی خیلی بچه ننه و کلا کودک بود و هست هنوز منم نه ساله تحمل میکنم گم کم درستش میکنی تا حد زیادی ولی دیگه هیچوقت اون ادم سابق نمیشی این شب بیداریا این حرف دلا میشه غمباد میشه یه زخم کهنه که همیسه باهاته اگه یه روز مادر شوهرت بیاد و بدترین حرفارو بزنه بهت شوهرتم جلوش بگه مامانم درست میگه تو فقط نگاه میکنی و دیگه براک مهم نیست اونجا نو بیخیال نشدی اونجا مرگ عاطفته پایان احساسته تو جوونی پیر میشی نمیگم حتما طلاق بگیر این سرنوشت خیلی از ما زنهای ایرانیه ما از یه جایی به بعد سکوت میکنیم و نگاه میکنیم و غصه نمیخوریم چون از درون دیگه وجود نداریم یه جسم به احساس بی توقع و قانع و اونجاس که میگن دختره جا افتاد سرش خورد به سنگ داره اروم زندگیشو میکنه و هیچکس نمیفهمه ما در واقع مردگیمونو می کنیم

2706