2410
2553
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153472 بازدید | 1210 پست

خاک برسر خانوادش

چه بی شخصیت که گفتن شما نری

کار همسرت خیلی بد بوده نباید میرفت

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما حق داری.ولی داداشش گناه داره.تو عقدش برادرش نباشه.عوضش وقت تلافیت نزدیکه.عید برا مهمونیا میتونی باها تلافیشو دربیاری.اگه هم جایی رفتی با کلی منت وناز کردن بری

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
2720
کارش خیلی زشت بود منم تو این شرایط باشم خیلییییی ناراحت میشم البته من از اونام که خودم لباس میپوشم ...

چه روحیه خوبی داری , بهت حسودیم شد 😊

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
عزیزم برادرشه..رابطه اون و برادرش یه چیزه رابطه تو و اونم چیز دیگری... زندگیت رو بکن و شاد باش... ...

با نرفتنش کلی تصویرش جلوی جاری خراب شده ! دیگه چه حسادتی :(

میشه واسه بغل گرفتن تو دلیم یه صلوات بفرستی ؟ ❤️
2714
چرا قهرن؟ 

من كاربريم تركيد

كاريرى قبليم masi_gh بود

يه خانمى اومد گفت بيا بهت مشاوره بدم زندگيت درست شه

كه شما اومدى گفتى اين درست بشو نيست

شوهرم شرايط ميذاشت برام،يادت اومد؟

کاش آشتی کنی قطع رابطه با خانواده ی شوهر خیلی پیامدای بدی داره هیچ وقت آدم آرامش نداره مخصوصا تو مناسبتا شوهره بیچاره هم گیر میکنه بین زنش و خانوادش هیچ کدومو نمی تونه راضی کنه 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

عزیزم نفرین شوهرت نکن

من خودم تا صبح با شوهرم بحث داشتم اصلا نخوابیدم همش گریه میکردم خواس بره بیرون نفرینش کردم جلو خودش ساعت ۱۰اینجاها دیدم گوشیش خاموشه داشتم سکته میکردم انقد ب خودم فحش دادم ک چرا نفرینش کردم بعد ک گوشیش روشن شد اروم شدم

تو عصبانیت ی چیزی میگیم ولی همونم دیگه نگیم چون انرژی منفیش تو زندگیمون میمونه

وای چقددددددد حرصم گرفت

من خیلی منطقی نظر میدم و منطقی برخورد میکنماا ولی الان از حرص میخوام بترکم.

من جای شما باشم وقتی شوهرم از ترس قهر خانوادش رفت منم همون شب میرم خونه بابام والا. بزار بره جشن حال کنه برگرده تو قهر کرده باشی.

البته میدونم پیشنهادم منطقی نیست ولی خیلی ناراحت شدم.........

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
2706