2733
2734
عنوان

راه حلی برای جوش صورت؟؟؟؟؟

28051 بازدید | 82 پست
سلام دوستان کسی بوده صورتش جوش بزنه ولی الان خوب شده. اگر ممکنه راهنمایی کنید.
خدایا اگر روزی فراموش کردم ؛خدای بزرگی دارم.تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری.
شکلات و سرخ کردنی و غذاهای فست فود و چربی رو باید به حداقل برسونی..مثلا من ماهی یکبار از اینجور چیزا می خورم..عوضش ورزش می کنم و سبزیجات و میوه جات زیاد می خورم..خود به خود خوب شدن .حتی زمان پریودی که جوش می زدم دیگه نمی زنم
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من قبلا داکسی سایکلین میخوردم کلا یکسالی خوب شدم.اما الان کم جوش میزنم ولی دیر خوب میشه .
سلام دوستم تو همین نی نی سایت خوندم یکی نوشته بود کدو سبز تازه معجزه میکنه
مثل ماست و خیار با یه خیار رنده کنی روزی یکی دوبار بخوری
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
اون موقع که جوونتر بودم مثلا زمان بلوغ...خیلی جوشام بیشتر بود..آکنه بود... دکتر می رفتم انواع انتی بیوتیک می دن با محلول ولی دوره ای خوب می شه... یکی به من گفت روغن زیتون با غذات مصرف کن و هیچ روغن دیگه ای مصرف نکن..من باور نمی کردم..هم تغذیمو درست کردم هم به حرف دوستم رسیدم
2738
کلا آنتی بیتوتیک ها و تمام قرص ها متاسفانه دشمن کلیه و کبد و همینطور معده هستن..درمان و پیشگیریه طبیعی بهتره...صبحا با یه لیوان آب و یه لیمو ترش کبد یماهه تمیز می شه...خیلی تو تمیزیه پوست موثره
مرسی سیمین جان..نه قرص اتر میذاره ونه خوراکی.
قبلا روی جوشم .ماست و خیار میذاشتم خوب میشد ولی الان نه.
با اینکه مال من شدید نبود ولی چند سال پیش اکوتان خوردم زیر نظر دکترم خدا روشکر خوب شدم و دیگه بر نگشت
من هر دکتری که میرفتم میگفتن شیرینی و کلا خوراکی ربطی به جوش نداره
خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
اتفاقا ربط مستقیم داره من کاملا تغذیم رو بررسی کردم..هر وقت از اینجور چیزا که گفتم خوردم سریع بدنم واکنش نشون داد
.......
بازم باید بری دکتر آکنه درمانش با جوش های دیگه متفاوته... ممکنه از نوع دیگه باشه
2706