2726
عنوان

بش بگم؟

252 بازدید | 36 پست

بچه ها به دوستم گفتم یا تو این ماه قرار خاسگاری میزاری یا تمومش میکنم، الان میگه من مشکلی ندارم من از روز اولم میخاستم بیام مامانم میگه باید اوضاعت روبراه بشه فعلا چیزی تو دست و بالت نیس، بعد از اون طرف مامانش بم زنگ میزنه میگه، که فلانی(دوستم) دست دست میکنه

من حرف دوستمو باور میکنم، بنظرتون بش بگم که مامانت اینو میگه

عزیزم اگه واقعا دستش خالی مواظب باش از هول حلیم نیفتی تو دیگ

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوتو بازیچه نکن با یه خاستگاری که اسمون به زمین نمیاد بگو بیاد خاستگاریت تا نیتش واسط معلوم بشه بعدشم خودتو بکش کنار بسپر دست بزرگترا نهایتش میاد خاستگاری بزرگترت میگه وقتی اوضاعت بهتر شد بیا 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
چ جالب این میندازه گردن اون. اون میندازه گردن این. رک وپوست کنده حرفاشونو بزنن 

من میگم تقصیر مامانشه، چون دوستم از خداشه، الانم گف باید برم با مامانم‌مشورت کنم

همین حرفو بگم که مامانت میگه فلانی دست دست میکنه، یوقت نره به مامانش بگه دعواش شه

مهم اینه که این وسط به تو دروغ نگن 

حرف خواستگاری و این۰یزا رو پیش بکش بعد بگو اره مامانت گفت دست دست میکنی 

بعد ببین عکس العملش چیه

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
خوتو بازیچه نکن با یه خاستگاری که اسمون به زمین نمیاد بگو بیاد خاستگاریت تا نیتش واسط معلوم بشه بعدش ...

نه من الان منظورم یه چیز دیگس 

اینکه مامانش پیش من یه چیز میگه بعد پشت سرم یع چیز دیگه

نه من الان منظورم یه چیز دیگس  اینکه مامانش پیش من یه چیز میگه بعد پشت سرم یع چیز دیگه

خب تو نمیدونی که یوقت واقعا دوستت واست فیلم میاد که میگه من از خدامه مامانش مگه روانیه که دروغ بگه شایدم مادر راضی نیست میخواد سوسه بیاد حالا حرف خاستگاریو که بزنی معلوم میشه چی به چیه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
دلم‌میخاد بگم مامانشو بشناسه

از کجا معلوم که دوستت دروغ نمیگه؟

از خداشه اره ولی شاید یه درصد الکی ابراز میکنه 

من که میگم قضاوت نکن و خودتو بازیچه نکن

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
خب تو نمیدونی که یوقت واقعا دوستت واست فیلم میاد که میگه من از خدامه مامانش مگه روانیه که دروغ بگه ش ...

نه اینطوری نیس مامانه از خداشم باشم، این حرفو میزنه که یوقت بیاد اینجا کوچیک نشه از نظر خودش

میخاد پسرش با امکانات کامل بیاد

2706