2726
عنوان

تروخدااا** جااان من بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 52 پست
انقدر نگران نباش ولی برو وکتر حتما ممکنه غدد لنفاویت متورم شده باشه یا چرک کرده باشه که نیاز به پیگ ...

ببخشیذ اگه چرک کنه  خطرناکه تروخدا بگووووووووو

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی سن شما احتمالش کمه سرطااان مخصوصا توی روستا هستین هوای خوب و غذای طبیعی  ولی خووب میگی غده ...

میدونی یک جیزی عین داره حس میشه

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
شاید تورم غدد لنفاوی هست گلم،،نترس،،،ولی خوب اگه استرس داری برو دکتر،،ضمنا همیشه به سلامتی فکر کن

اگه چرک کنه چی

غدد لنفاویه من حتی سونو گرافی هم رفتم خودتو نترسون برو پیش دکتر معاینه شو از استرس در میای😊

برای تو چه نشانه هایی داشت حالا بزرگ هم میشن  یکم بزرگ میشن

حتما باید چکاپ بگه

اگه زیر بغلته میتونه خطرناک باشه

برو دکتر ازش نمونه بگیرن

خانومایی ک اطلاع ندارید الکی نگید چیزی نیس

ی درصد شاید مشکلی باشه..

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
غدد لنفاویه من حتی سونو گرافی هم رفتم خودتو نترسون برو پیش دکتر معاینه شو از استرس در میای😊

اخه خدایا چرااااا من ولی بخاطر همه چی شششششششششششششششکرتون

2706