2410
2553
عنوان

تروخدااا** جااان من بیایید

347 بازدید | 52 پست

سلام  خانما من یک ماهی  میشه سمت راست زییر بغلم  یک چیزی مثل غده یا توده هستش  من 16 سالمه اینجا روستا هستش و میترسم ب پدر ومادرم بگ م چون  شاید اونها بترسند لللطفا جواب بدین برای شما پیش اومده **** سرطان نباشه خییییلی میتررررسم  از مرررگ*** خوبی بدی دیدین حلالم کنید واای خدایا میترسم قلبم داره دهنم

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شاید توده چربی که خطرناک نیست 

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2714
اگه درد نداره خطرناکه ولی درد داشته باشه چیز خاصی نیست تو اینجور موارد داشتن درد نشونه ی خوبیه یعنی ...

پس من الان درد ندارم سرطانه وااااای

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
هیچ چی نیست من اگه اینو درنیارم تعحب میکنم زود زود درمیاد..کورکه 

اخه یک ماهه  میترسم

2706