2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مگافن میخوردم تاثیر داشت..یعنی بد نبود چند ساعتی ارومم میکرد

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2731
2738

میخک 

سیر  

آب پیاز رو چند قطره بچکون رو دندونت

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ببین منم دندون درد کشیدم فراااااوون.قرص مسکن باید اثر بذاره.ولی نمیدونم چرا برا تو اثر نذاشته.فقط هر 8 ساعت یه بار چرک خشک کن بخور که عفونتشو خشک کنه.شاید دردش به خاطر عفونتشه.آب نمک هم قرقره کن برا من تا جند دیقه دیگه دردش آروم تر میشد.

قطره دنتول هم برا من تاثیر نداشته تو بخر استفاده کن شاید تاثیر داشته باشه.میگن سیر هم خوبه بذاری روش.ولی من گذاشتم تاثیر نداشت.برا من فقط قرص تاثیر داشت.

چه شبایی که تا صبح چند بار بیدار میشدم میپیچیدم به خودم از درد گریه میکردم.انقدر قرص خورده بودم رنگم پریده بود.حسرت به دلم مونده بود شب تا صبح با ارامش بخوابم.

از خدا میخوام زووووود زوووود درد دندونت آروم بشه

خیلی درکت میکنم.

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
2706