2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام امروز موفق شدی ؟ رفتی ؟

سلام اره دیروز صبح و ظهر قاطی کرده بودم بچه ها گفته بودن که به روی خودم نیارم داشتم دق میکردم به روی خودم نیاوردم اما بد اخلاقی کردم عصرشم رفتیم خونه رو دیدیم در تمام طول مدتی که اونجا بودم مخفیانه فیلم گرفتم هم زنه و هم شوهر و بچش

وقتی زنه رو دیدم به خدا میخواستم چشماشو از کاسه دربیارم هیچی نگفتم اما

حالا هم صبر کردم تا چند تا مدرک که در حد توانم هست لااقل برای اینکه بعد نتونه بگه ددروغ گفتم جمع میکنم

دیشب دوباره زنگ زده بودن به هم😖

سلام اره دیروز صبح و ظهر قاطی کرده بودم بچه ها گفته بودن که به روی خودم نیارم داشتم دق میکردم به روی ...

مطمعن که شدی به برادرشوهرت بگو با هم برین در خونه زنه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
سلام اره دیروز صبح و ظهر قاطی کرده بودم بچه ها گفته بودن که به روی خودم نیارم داشتم دق میکردم به روی ...

وای خدا ینی با ابنکه بچه دارن بازم دست برنمبدارن خدا همه رو هدایت کنه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

افرین خوب کردی فیلم گرفتی..اگه بتونی یه برنامه ضبط تماس بریزی تو گوشی شوهزت میتونی چندتا از مکالمه هاشونم داشته باشی..یا شوهرت و تعقیب کنی ازشون عکس بگیری دوتایی باهم.اینا مدارک محکمی میشه

2738
افرین خوب کردی فیلم گرفتی..اگه بتونی یه برنامه ضبط تماس بریزی تو گوشی شوهزت میتونی چندتا از مکالمه ه ...

چند تا برنامه ی ضبط صدا امتحان کردم یکیش رو فعلا نگه داشتم تا در اولین فرصت رو گوشیش بریزم اما خیلی سخته نمیتونم جلو روش  ،وقتی طوری رفتار میکنه انگار من خرم نمیفهمم عادی برخورد کنم 

نمیتونم ازشون عکس بگیرم یا تعقیب کنم مشکله دو تا جا کار میکنه منم بچه دارم سخته

دیروز بهم میگفت که میخواد گوشیش رو بزاره و یه گوشی ساده برداره منم وقتی اینو گفت گفتم اگر اینکارو کنی دیگه منو تو این خونه نمیبینی (فک میکنه من حتی میتونم تماس و پیام رو بازگردانی کنم نمیدونه من رو گوشی خودم چکش میکنم )

تازگی ها یکی از همکاراش گفته بود گوشیم فلش شده و به خانومت بگو چطور اطلاعاتش رو برگردونم من خو زیاد نمیدونم اما به رو خودم نیاوردم و هیچی نگفتم

میترسم قاطی کنم و لو بدم که چیزی میدونم دعا کنین این دفعه حداقل تکلیفم روشن شه یا او دست از این کارش برداره یا من کلا بتونم بیخیال شم یا طلاق و السلام 

فقط خدا جوابشونو بده

صبحی که رفتا سر کار صدا های ضبط شده رو گوش دادم فقط بر خودم لعنت فرستادم که چرا هنوز اینجام تو این خونه

زنگ زنه زده زنه گله میکنه دیشبش تا نزدیک صبح بیدار بوده چرا یادش نکرده و زنگش نزده گله میکنه و میگه تا دو بعدازظهر یه سره بیدار و منتظر نشسته

بعد شوهرم معذرت خواهی میکنه و ازش دلجویی میکنه و بهش میگه که به خاطر یه پیام که جمعه اشتباهی فرستاده درست موقعی که کنار من بوده میگه زنم شک کرده

خواهرا به خدا دیشب کل سمت چپ بدن یا بی حس میشد یا اینقده ضربان قلبم بالا بود نمیتونستم کاری کنم هی بهم میگفت چته منم الکی مشکلای دیگه رو بهونه میکردم و بروز ن ادم اما میدونه که شک کردم

دلم اونجایی میسوزه که دیروز که زنگ زنه زده زنه با صدایی گرفته جواب داده و شوهرم هم میگفت اخ چته عزیز .منو هم اسکول میکنه همینطور میگه

اسم شوهر زنه هم فهمیدم 

دیشب ساعت هشت زنگ من زده بود منم پشت تلفن صدای ویبره ی یکسر یه گوشی رو فهمیدم فهمیدم زنه باهاشه یه لحظه کل بدنم شروع به لرزیدن کرد به طور ناخودآگاه هم صدام تحلیل رفت و لرزش گرفت بعدش هی میگفت چته و چند بار زنگ زد و دیشب تو خونه میگفت که پشت فرمون بوده و نزدیک بوده چند بار تصادف کنه نگو که همون موقع با زنه تو یه پارک قرار مدار گذاشته بودن و تا نه اونجا بودن 

نمیدونم چکار کنم امکان تهیه ی مدرکی به جز همین چند تا صدا و گرفتن پرینت مکالمه ها و پیام های دریافتیش ندارم امکان عکس گرفتن هم ندارم فقط دلم داره منفجر میشه 

هی پیش خودم میگم که بلند شم برم خونه ی مادرم نه با دعوا همینجوری با بهونه و چند روز ولش کنم 

نمیدونم دعا کنم کلا ازم سرد شه و بزاره دیگه راهمو ازش جدا کنم یا دعا کنم خدا بزنه پس سرش و ادم بشه اما اینم خود ازاری چون به یقیین رسیدم که این جور زندگی و خیانت کردن و به بخشیده شدن های مکرر توسط من عادت کرده 

اصرار میکردم که بیاد مشاوره اما دارم کم کم دل سرد میشم

دعام کنید خواهشا😳😔

2706