2726
عنوان

اونایی ک عاشق فیلم هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 30 پست
مرسی پرنده خوشبختی نمیدونم چرادان نمیشه هرسایت میرم خوشم میاداتفاقاچندقسمته؟

نمیدونم چند قسمته من خیلی نگاه نمیکنم

از کلوپ بیرون بگیر البته من خودم از ماهواره میبینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشقانه

من تپه شاهینو تازه دیدم بد نیست..ولی عاشقانه میخوای همون عشق سیاه و سفید که بچه ها پیشنهاد  دادن قشنگه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
نمیدونم چند قسمته من خیلی نگاه نمیکنم از کلوپ بیرون بگیر البته من خودم از ماهواره میبینم

اهان الان درحال پخشه/؟

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
2728
ببخشیدموضوش چیه وچندقسمته

۳۲ قسمته زبان اصلیش 

راجب دونفره ک بر خلاف عقایدشون مجبور به ازدواج میشن و عاشق هم میشن😍😍😍

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ولی بامزه بود😁😂

خخخه آره 😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
من تپه شاهینو تازه دیدم بد نیست..ولی عاشقانه میخوای همون عشق سیاه و سفید که بچه ها پیشنهاد  داد ...

موضوعش چیه هردوش؟

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
موضوعش چیه هردوش؟

اولی داستان یه خانوادس و یه سری حواشی که پیش میاد دومی ام معلومه دیگه عاشقانه از اینا که هی واسه هم چس کلاس میان ولی عاشق همن😆

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ببخشیدموضوش چیه وچندقسمته

شمیم عشق و دیدی

حوا اون نقش اصلیه😁😁😁

2706