1147
648
عنوان

اونایی ک عاشق فیلم هستید

140 بازدید | 30 پست

سلام خاهش میکنم یه فیلم ترکیه ای 20یا30قسمتی قشنگ بگیدکه ارزش دان داشته باشه 

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

پرنده سحر خیز گودال عشق سیاه و سفید که خودم خیلی خوشم اومد

مرسی پرنده خوشبختی نمیدونم چرادان نمیشه هرسایت میرم خوشم میاداتفاقاچندقسمته؟

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   
1156
فیلم چه ژانری علاقه دارید 

عاشقانه

عشق حرف حالیش نمیشه

دیدم اونو

عشق حرف حالیش نمیشه

اصن از این دختره حیات خوشم نمیومد😑😑😑خیلی چندش بوود

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              
1189
عشق سیاه و سفید(((فرهااااد)))😍😍خیلی خوب بود

ببخشیدموضوش چیه وچندقسمته

عشق حرف حالیش نمیشه

مزخرفه...تهش چقدر بد تموم شد یعنی چقدااااا

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میریزه وقتی به این فکر میکنم حالت خوب نیست😔                               حال بدیات واسه من غم برات خوب نیست😢
فیلم چه ژانری علاقه دارید 

طنز

1184
روبیکا رایگان هست نگاه میکنم سریال فیلم 😁

ترک؟

مرسی پرنده خوشبختی نمیدونم چرادان نمیشه هرسایت میرم خوشم میاداتفاقاچندقسمته؟

نمیدونم چند قسمته من خیلی نگاه نمیکنم

از کلوپ بیرون بگیر البته من خودم از ماهواره میبینم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشقانه

من تپه شاهینو تازه دیدم بد نیست..ولی عاشقانه میخوای همون عشق سیاه و سفید که بچه ها پیشنهاد  دادن قشنگه

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میریزه وقتی به این فکر میکنم حالت خوب نیست😔                               حال بدیات واسه من غم برات خوب نیست😢
نمیدونم چند قسمته من خیلی نگاه نمیکنم از کلوپ بیرون بگیر البته من خودم از ماهواره میبینم

اهان الان درحال پخشه/؟

ببخشیدموضوش چیه وچندقسمته

۳۲ قسمته زبان اصلیش 

راجب دونفره ک بر خلاف عقایدشون مجبور به ازدواج میشن و عاشق هم میشن😍😍😍

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              
1183