2703
2553
میشه لطفا بهم بگید لانه گزینی چطوریه؟؟

میشه که مثل خون آبه باشه؟؟ همراه با ترشحات بیاد بیرون یا لخته هایی اندازه مورچه خیلی کوچک؟
سلام
من حدود 11 روز بعد از نزدیکی که منجر به لقاح شده بود یه خونریزی خیلی خفیف داشتم که فکر کردم برای شروع دوره پری ولی بعدا متوجه شدم که برای لانه گزینی رویان تو رحم بوده
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دقیق تر توضیح میدم عزیزم

من پری هام 35 روزه است و امروز روز 29 هستم

روز 21 که احتمال زیاد تخمک گذاری داشتم هفته گذشته نزدیکی داشتم و این این هفته که روز 27 بود ولی رفتم از جام بلند شدم دیدم توی دستمال((‌خیلی خیلی عذر میخوام)) همراه ترشحات پر از خون آبه است

خیلی ترسیدم نمیدونم چی بود

شوشو میگه شاید زخمی چیزیه ولی تاحالا این اتفاق برای من نیافتاده بود

چون تعطیلات هم هست به دکترم دسترسی ندارم تلفنی هم که میدونید خیلی جواب درستی به ادم نمیدن چون به نظرشون این موضوعات مهم نیست
2714
لانه گزینی بین 6 تا 10 روز بعد از لقاح اتفاق می افته و گاهی با لک بینی هم همراه است ..........لانه گزینی جنین تقریبا همزمان میشه با موعد پریود.......و دلدرد و کمر درد و حساس شدن پستانها هم که علائم پریود هست با لانه گزینی مشترک هست در این زمان فرد احساس پریود شدن می کنه ...شما چند روز صبر کن اگر پریود نشدی می تونی اول از بی بی چک استفاده کنی و بعد آزمایش خون مشخص می کنه شما بارداری یا نه ...فقط استرس ممنوع. موفق باشی
سلام عزیزم من دقیقا شبی که باید پریود میشدم وقتی بعد از دستشویی از دستمال توالت استفاده کردم یه مقدار خون ابه روی دستمال دیدم که فکر کردم پریود شدم و نوار گذشتم اما دیگه چیزی ندیدم و الان باردارم
2706