1147
44
عنوان

لباسای عیدم+عکس

38710 بازدید | 211 پست

سلام. عکس میزارم. فقط صبور باشین

مانتوم رو تابستون خریدم. ازش استفاده نکردم، موند واسه عید. چون تیپ اسپرت میزنم، کفش ورزشی پامه، از کفش عروسی، یکی دوتا بیشتر نمی‌خورم، چون لازمم نمیشه 

خوشحالی ینی رسیدن به هدفت 💪🏻

کفش و میخوری😁من لیس میزنم 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔺یه نوروز جدید تو راهه و هرکی تو فکر هفت سین خودشه...🔹بعضیا هفت سینشون “سنجد“ و “سیر” و “سماق” و “سرکه” و “سیب” و “سبزه” و “سوسن“ـهبعضیا هفت سینشون “سکه“ و “سانتافه“ و  “سفر خارج “ و “سونا“ و “سگ جیبی” و “ساختمون آنچنانی” و “سرمایه ها“شونه.🔸بعضی ها هفت سینشون “ساختمون نیمه کاره” و “سقفایی که چکه میکنه“ و “سکه های پول خرد واسه خرید نون” و “سبد های خالی” و “سیاهی دود هیزم” و “سرمای تنشون” و “سیلی سرخ صورتشون“ـه🔹بعضی ها “سیاهن” بعضی ها “سفید“!بعضیا “سبزن“ و بعضیا “سرخ“!بعضی ها یه سین پر و پیمون “سلامتی“ دارن و نمیبیننشبعضیا در به در “سکه“هاشون رو ،“سَر به نیست “ میکنن تا سین ”سلامتی“ رو “سَر“شون باشه.🔸بعضیا از سین های دنیا فقط یه “سر پناه” میخوان، بعضیا فقط یه “سرپرست“!🔹بعضیا “سرمست” دنیان و بعضی ها “سرسام“ میگیرن از اینهمه “سردرگمی” هاش!🔸بعضی ها رو میشناسم که هفت “سین” زندگیشون رو با “صاد “میچینن: صفا و صداقت و صمیمیت و صبر و صلح و صلابت و صلاحیت🔻هفت (صاد)تون موندگار 🌺
کفش و میخوری😁من لیس میزنم 

نوش جونت😁😂😂😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1158
ياد بچگيام افتادم هركي ميومد خونمون ميگفتم لباس عيدامو ببين😁 مبارك باشه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
نوش جونت😁😂😂😂

😁😁جات خالی 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔺یه نوروز جدید تو راهه و هرکی تو فکر هفت سین خودشه...🔹بعضیا هفت سینشون “سنجد“ و “سیر” و “سماق” و “سرکه” و “سیب” و “سبزه” و “سوسن“ـهبعضیا هفت سینشون “سکه“ و “سانتافه“ و  “سفر خارج “ و “سونا“ و “سگ جیبی” و “ساختمون آنچنانی” و “سرمایه ها“شونه.🔸بعضی ها هفت سینشون “ساختمون نیمه کاره” و “سقفایی که چکه میکنه“ و “سکه های پول خرد واسه خرید نون” و “سبد های خالی” و “سیاهی دود هیزم” و “سرمای تنشون” و “سیلی سرخ صورتشون“ـه🔹بعضی ها “سیاهن” بعضی ها “سفید“!بعضیا “سبزن“ و بعضیا “سرخ“!بعضی ها یه سین پر و پیمون “سلامتی“ دارن و نمیبیننشبعضیا در به در “سکه“هاشون رو ،“سَر به نیست “ میکنن تا سین ”سلامتی“ رو “سَر“شون باشه.🔸بعضیا از سین های دنیا فقط یه “سر پناه” میخوان، بعضیا فقط یه “سرپرست“!🔹بعضیا “سرمست” دنیان و بعضی ها “سرسام“ میگیرن از اینهمه “سردرگمی” هاش!🔸بعضی ها رو میشناسم که هفت “سین” زندگیشون رو با “صاد “میچینن: صفا و صداقت و صمیمیت و صبر و صلح و صلابت و صلاحیت🔻هفت (صاد)تون موندگار 🌺
1125

مانتوت ک جالب نبود

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢

مبارکه الهی با دل خوش بموشی

ای خدا غصه نخور! از تو فراری نشدم!بعد از آن حادثه در کفر تو جاری نشدم با وجوديکه به حکم تو دلم زخمی شدشاکی از اينکه مرا دوست نداری نشدم!             ابر را چوب همين سادگی اش ويران کردمنکه ويرانتر از اين ابر بهاری نشدم!اگــــــر رفــــت و مــــــرا تـــــنـــــها کـــــــــــرد...بعد از او غرق شکايت ز تو آری نشدم ...!ای خدا غصه نخور! باز همين می مانم من زمين خورده ی اين ضربه ی کاری نشدم!هرکه می خواست مرا از تو جدا سا زد ديدهرچه کردی تو به من از تو فراری نشدم ..

مانتوت اصلا ب کفش اسپورت نمیاد😐

1103
😁😁جات خالی 

😂😂😂😂

ياد بچگيام افتادم هركي ميومد خونمون ميگفتم لباس عيدامو ببين😁 مبارك باشه

اره تا عید هزار بار مبپوشیدیم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
اجازه بده من عکس بزارم

اجازه مام دس شماس 

835