2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نام خدا یک عدد اشپز داغون هستم که به هیچ عنوان کته خوب نمیشه و اینکه اصلا متنفرم از کته😩

ولی کلا من اویش پونه برگ شنبلیله و زیره و دارچین و کلی چیز دیگه اسیاب میکنم با زردچوبه قاطی میکنم طمع خوبی به غذام میده البته بجز کته😅

کته که خیلی آسونه

بلد نیستم میشه یادم بدی چجوری خوب درست کنم😭😭چون بلد نبودم هیچ وقت خونه خودمون درست نکردم الان وقتایی که خونه مادرشوهرم میمونم هربار ک درست میکنم بد میشه😔

بلد نیستم میشه یادم بدی چجوری خوب درست کنم😭😭چون بلد نبودم هیچ وقت خونه خودمون درست نکردم الان وقتا ...

من خودم دمی گوجه رو دوست دارم.

پیازو تفت میدم بعد گوجه ارو که ریز خورد کردم اضافه میکنم.

زیاد گوجه رو تفت نده چون بد میشه یه هم که زدی برنج رو اضافه کن که اونم یه تفت بخوره بعد با توجه به پخت برنج روش آب بریز. اما قانونش میگه به ازای یک پیمانه برنج دوپیمانه آب .البته اگه خیس نکرده باشی از چند ساعت قبل.

بعد وقتی آبشو بخار شد در حالی که کمی آب داره دم کنی رو بزار روش و حرارتو کم کم کن