2410
2553
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست
اونهایی که گفتن گرون خریده، نه از این باب که این لباس مارک نیست و ارزش این مقدار را نداره، بلکه میگف ...

من به اين حرفا كاري ندارم كه نظر بقيه چيه 

نظر خودمو دادم 

اين لباس قيمتش همينه و گرون نيست حالا يكي دوست داره ميخره يكي دوست نداره نميخره 

براي يكي گرونه براي يكي خوبه براي يكي هم پول خرده

من به ايناش كاري ندارم 

اين لباس هميين قدر ميارزه اگر چهارصد بود ميگفتم هميين ٢٥٠ ميارزيده و گرون خريده ولي الان نه

حالا كه اسي خريده مباركش باشه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کپی این رو ۱۵۰دیدم توشهرمون.که سایزه پسرم نبود. مشابهشو گرفتم برای پسرم بلاخره، همون۱۵۰.از همون فروش ...

وااای خوش بحالتون،من اینو ازسنندج.خریدم،ترکه،اما خب چاره ای نداشتم چون دیماه بود و برای تولدپسرم میخاستم و اکثرلباسا زمستونی بودن و سخت لباس مجلسی پیدا میشد منم ازبس گشتم و چیز شیک و مناسب پیدانکردم مجبورشدم این قیمت بخرم.ولی واقعا جنسش خوبه و توی تن هم.عالی میشه اماخب واقعا گرون بود.

2456
وااای خوش بحالتون،من اینو ازسنندج.خریدم،ترکه،اما خب چاره ای نداشتم چون دیماه بود و برای تولدپسرم میخ ...

مبارکش باشه گلم. عااالیه✌✌✌👍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اینو 170 خریدم

خوب گرفتی.‌شلوار جین بچه گونه۱۰۰هست الان. پیراهن۴۰تی شرت هم حداقل بیست سی👍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
100 تومن خریدم بعدش دیدم 90 میده،خخخخخخ

مبارکش باشه گلی.‌برای چندسالس؟چقد گرون شدن جنسا🙄

من اینارو برای دوقلوهام گرفتم.۵سالن. دخترونه۵۶تومن و پسرونه۶۵تومن. البته پای پسرم ماشاا...بزرگه هم سایزه منه کفشش و کفش کودک نیست.‌کفش نوجوانه😐 من۳۶هستم پسرم ۳۵

اینم مال دخترم که سفیده .اینجا خوب نیفتاده رنگش

2714
شما خارج از ایران زندگی میکنین؟

رفت و امد دارم و بيشتر خريداي بچه هامو از اونجا كردم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
مبارکش باشه گلی.‌برای چندسالس؟چقد گرون شدن جنسا🙄 من اینارو برای دوقلوهام گرفتم.۵سالن. دخترونه۵۶ ...

خیلی خوب خریدین مبارکشون باشه دوقلوهای دوس داشتنی،پسرمن یک سالشه عزیزم

خیلی خوب خریدین مبارکشون باشه دوقلوهای دوس داشتنی،پسرمن یک سالشه عزیزم

ممنون گلمم. لطف داری.‌انشاا...خداحافظش باشه😍❤

2706