2726
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست
اینم شلوارش 

عزیزم مبارکتون. اگه درست متوجه شده باشم مدل شلوارتون آزاده و همیتطور مانتوتون. به نظرم شلوارتون راسته تر باشه اندامتون قشنگتر میشه. به شادی بپوشی.

لا تقنطوا من رحمت الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرماه حدود پنجاه الی صدتومن کتاب و بازی های فکری برای بچه دوسال ونیمه ام میخرم کتابهای تربیتی مخصوصا که آخریش که خوندم شادترین کودک محله است که عالیه. اما هیچوقت لباس گرون برای بچم نمیخرم به چند دلیل.مهمترین دلیلم اینه که نمیخوام همش حرص بخورم وای لکه نشه وای خراب نشه.یه لباسی براش میخرم که بچه راحت باشه اگه شیر کاکائو مثلا ریخت روش حرص نخورم که مثلا سیصد تومن دادم. دلیل دومم اینه دوست ندارم بچه به پوشیدن لباس گرون عادت کنه و به واسطه لباس خیلی زیباش هی توی جمع مورد توجه قرار بگیره.بعدم با وجود اینکه هزاران نفر پول کوچکترین خریدی ندارن به نظرم عذاب وجدان میگیرم خرج زیاد برای لباس بچه بکنم.بهتره استارتر عزیز این پولو براش پس انداز کنید بیمه عمر بگیرید یا النگو یا پلاک طلا که بعدن بیشتر به دردش میخوره.

2728

به همسرت بگو من اونقدر پولدار نشدم ک جنس ارزون بخرم

این ی ذرب المثله انگلیسیه ،چون جنس ارزون خیلی زود ازکار میافته و مجبوری بری عوضش کنی وبعداگه حساب کنی میبینی بیشتر از ی جنس خوب هزینه کردی واخرم هیچ

ادرس و عکس سارافونای دخترونه رو بده لطفا. کدوم شهر جنوب؟

اهواز.

یوسفی رو از سمت پاداشهر بری  اول یوسفی تقریبا. دست چپ.فروشگاه مادر و کودک. لباس و اسباب بازی داره. مفته همه چیزاش و بشدت شیک. فردا عکس میگیرم میزارم. دانتل من برداشتم براش و قیمت مناسب ترینشون. چون دخترم لباسو زود لک میکنه🙄

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من هرماه حدود پنجاه الی صدتومن کتاب و بازی های فکری برای بچه دوسال ونیمه ام میخرم کتابهای تربیتی مخص ...

منم همنظرم باشما. من بیشتر هزینه کتاب و وسیله اموزشی میکنم برای دوقلوهام. تقریبا هفته ای دوبار براشون وسیله فکری میخرم چون تنوع طلبم هستن. پولدار نیستم اصلاااااااا.‌باحقوق ناچیز میگذرونیم. ولی پولدارم بودم لباس گرون نمیخریدم چون بچه هام مدام لک میکنن لباسو😶

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
منم همنظرم باشما. من بیشتر هزینه کتاب و وسیله اموزشی میکنم برای دوقلوهام. تقریبا هفته ای دوبار براشو ...

وای خخخ من میگم بچه باید فقط خوب بخوره بعد خوب بپوشه بعد اسباب بازی

اول براش کلی چیز میز تقویتی هزینه میکنم

لباس در حدیه که همیشه مرتب پوشه اسباب بازی هم اقتضای سنش

وای خخخ من میگم بچه باید فقط خوب بخوره بعد خوب بپوشه بعد اسباب بازی اول براش کلی چیز میز تقویتی هزی ...

صددرصد اول تغذیه ی درست بعد اموزش و تقویت ذهنیشون و دراخر لباس مناسب. من بیشتر به دل بچه هام میرم که خوشحال باشن همیشه. چیزی که خیلی دوس دارن رو سعی میکنم براشون مهیا کنم😊😍

امروز، یه نفر بهم پیام داد که از لباسای خودت و دخترت داری چیزی گه لازمت نباشه برای دخترام.دستم تنگه ...

یکی هم به من پیام داده برای خودش و پسرش خواسته از عکسهای پروفایلم فهمیده پسر دارم  هر روز هم پرو فایل خودش و تغییر میده  من مطمئن نیستم کسی که اینتر نت هر روزه داره واقعا توانایی خرید لباس و نداره یا یه جور دیگه کلاهبرداریه مد شده نمیدونم والله 

یکی هم به من پیام داده برای خودش و پسرش خواسته از عکسهای پروفایلم فهمیده پسر دارم  هر روز هم پر ...

این بنده خدا که من میگم،چندین ساله باهم دوستیم.رفت و امد داریم.کاملا میشناسمشون.

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
عزیزم این شخصی که  میگی کدوم شهره ؟ دختراش چند ساله ان؟

مشهده

سه ساله

هشت ساله

سیزده ساله

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
اين حرف شما چه ربطي به حرف من داشت  اين لباس كه استارتر خريده حداقل ١٦ تا ٢٠ يورو قيمتشه و با ...

اونهایی که گفتن گرون خریده، نه از این باب که این لباس مارک نیست و ارزش این مقدار را نداره، بلکه میگفتن با توجه به یک سال داشتن بچه و اینکه به زودی این لباس دیگه قابل استفاده نیست، میتونستی با قیمت مناسبتر بخری

2706