2726
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد گفت خورده تو ذوقم اخه تو اين گروني ها واقعا معموليه قيمتش شماها چه قدر هزينه لباس دخترتون رو ...

شوخی میکنی دیگه؟

یعنی واقعا بچه انقدر پرخرجه😓یاخداا چیز خوردم حامله شدم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
انقد گفت خورده تو ذوقم اخه تو اين گروني ها واقعا معموليه قيمتش شماها چه قدر هزينه لباس دخترتون رو ...

اشتباه کرد بابا اتفاقا هر چه قدر ساده باشه طرف مقابل اگر برند پوش باشه رو هوا میزنه قینتشم جنسشم 

امروز، یه نفر بهم پیام داد که از لباسای خودت و دخترت داری چیزی گه لازمت نباشه برای دخترام.دستم تنگه امسال عید

خیلی دلم گرفت. اخه وضعشون خوب بود، رفتن زیر قرض امسال

کاش در کنار خرید عید خودمون و بچه هامون، به فکر چند نفر دیگه هم باشیم

این حرف رو گلی گفتم. به استارتر کاری ندارم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

🤔🤔🤔🤔نهایت میخوای چند ماه تنش کنی

لباس مهمونی هم خیلی زود زود کثیف نمیشه که بخوای تند تند بشوری

پس حالا جنسشم خیلی عالی عالی نباشه مهم نیست

من پارسال برای پسرم یک شلوار خریدم ۱۰۰

فقط یکبار شسته شد

الانم دیگه اندازش نیست

عکسشو بزار اسی

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بستگي به وضعتون داره اگه خوبه كه ولش كن ديگه كاريه كه شده 

آخه واقعا گرونم شده 

من امروز رفتم برا دو تا پسرام هر كدوم دو تا زيرپوش دو تا شرت با يه بلوز شلوار خونگي گرفتم شد ٢٧٨ مخم سوت كشيد اصلا

تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
2706