1147
648
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 61329 بازدید | 725 پست
وای خخخ من میگم بچه باید فقط خوب بخوره بعد خوب بپوشه بعد اسباب بازی اول براش کلی چیز میز تقویتی هزی ...

صددرصد اول تغذیه ی درست بعد اموزش و تقویت ذهنیشون و دراخر لباس مناسب. من بیشتر به دل بچه هام میرم که خوشحال باشن همیشه. چیزی که خیلی دوس دارن رو سعی میکنم براشون مهیا کنم😊😍

امروز، یه نفر بهم پیام داد که از لباسای خودت و دخترت داری چیزی گه لازمت نباشه برای دخترام.دستم تنگه ...

یکی هم به من پیام داده برای خودش و پسرش خواسته از عکسهای پروفایلم فهمیده پسر دارم  هر روز هم پرو فایل خودش و تغییر میده  من مطمئن نیستم کسی که اینتر نت هر روزه داره واقعا توانایی خرید لباس و نداره یا یه جور دیگه کلاهبرداریه مد شده نمیدونم والله 

خدایا شکرت به خاطر سلامتی پسرم خودت هیراد منو از قضا بلا بیماری و چشم بد حفظ کن... آمین
یکی هم به من پیام داده برای خودش و پسرش خواسته از عکسهای پروفایلم فهمیده پسر دارم  هر روز هم پر ...

این بنده خدا که من میگم،چندین ساله باهم دوستیم.رفت و امد داریم.کاملا میشناسمشون.

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اين حرف شما چه ربطي به حرف من داشت  اين لباس كه استارتر خريده حداقل ١٦ تا ٢٠ يورو قيمتشه و با ...

اونهایی که گفتن گرون خریده، نه از این باب که این لباس مارک نیست و ارزش این مقدار را نداره، بلکه میگفتن با توجه به یک سال داشتن بچه و اینکه به زودی این لباس دیگه قابل استفاده نیست، میتونستی با قیمت مناسبتر بخری

1156
اونهایی که گفتن گرون خریده، نه از این باب که این لباس مارک نیست و ارزش این مقدار را نداره، بلکه میگف ...

من به اين حرفا كاري ندارم كه نظر بقيه چيه 

نظر خودمو دادم 

اين لباس قيمتش همينه و گرون نيست حالا يكي دوست داره ميخره يكي دوست نداره نميخره 

براي يكي گرونه براي يكي خوبه براي يكي هم پول خرده

من به ايناش كاري ندارم 

اين لباس هميين قدر ميارزه اگر چهارصد بود ميگفتم هميين ٢٥٠ ميارزيده و گرون خريده ولي الان نه

حالا كه اسي خريده مباركش باشه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
کپی این رو ۱۵۰دیدم توشهرمون.که سایزه پسرم نبود. مشابهشو گرفتم برای پسرم بلاخره، همون۱۵۰.از همون فروش ...

وااای خوش بحالتون،من اینو ازسنندج.خریدم،ترکه،اما خب چاره ای نداشتم چون دیماه بود و برای تولدپسرم میخاستم و اکثرلباسا زمستونی بودن و سخت لباس مجلسی پیدا میشد منم ازبس گشتم و چیز شیک و مناسب پیدانکردم مجبورشدم این قیمت بخرم.ولی واقعا جنسش خوبه و توی تن هم.عالی میشه اماخب واقعا گرون بود.

8
100 تومن خریدم بعدش دیدم 90 میده،خخخخخخ

مبارکش باشه گلی.‌برای چندسالس؟چقد گرون شدن جنسا🙄

من اینارو برای دوقلوهام گرفتم.۵سالن. دخترونه۵۶تومن و پسرونه۶۵تومن. البته پای پسرم ماشاا...بزرگه هم سایزه منه کفشش و کفش کودک نیست.‌کفش نوجوانه😐 من۳۶هستم پسرم ۳۵

این بنده خدا که من میگم،چندین ساله باهم دوستیم.رفت و امد داریم.کاملا میشناسمشون.

پس فرق دارن ایشالله مشکل همه حل بشه

خدایا شکرت به خاطر سلامتی پسرم خودت هیراد منو از قضا بلا بیماری و چشم بد حفظ کن... آمین
1167
شما خارج از ایران زندگی میکنین؟

رفت و امد دارم و بيشتر خريداي بچه هامو از اونجا كردم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
1170