2410
2553
عنوان

عکس پارچه و مانتو ..قشنگه بچه ها؟؟

597 بازدید | 8 پست

بچه ها میخوام این مانترو بدوزم پارچه ای که گرفتم برای این مانتو خوبه؟بعد به جای اون قسمتای شکل دار تو عکس میخوام مشکی کار کنم اما هنوز نخریدم مشکیشو قراره بعدا بخرم

این پارچه

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ساده میگرفتی بهتر نبود تا 4 خونه 

ساده نداشت کرپ بود که قیمتا سر به فلک کشیده...گفتم این با مشکی قشنگ میشه

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
2720
ساده نداشت کرپ بود که قیمتا سر به فلک کشیده...گفتم این با مشکی قشنگ میشه

این الان کرپه؟متری چند گرفتی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
این الان کرپه؟متری چند گرفتی

نه کرپ نیست جنسشو نمیدونم بخدا اما قیمتش نسبت به بقیه عالی بود متری ۲۵

نه کرپ نیست جنسشو نمیدونم بخدا اما قیمتش نسبت به بقیه عالی بود متری ۲۵

فکرکنم کرپ باشه منم فکرکنم یه هفته پیش دیدم

اتفاقا منم دنبال پارچم 😊برا عیدم منم تو نظرم این بود پشت مانتوم این شکلی باشه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2714
وای پشتش این چاکو نده یاااگه خیلی لاغری بده چون بزرگ تر نشونت میده

نه پهلو شکم دارم اتفاقا این چاکو که میدم کیف میکنم اصلا پنهون میشن😄لاغرما اما لامصب این شکم و پهلو بعد زایمان مونده باهام