2410
2553
عنوان

ای بابا هیچ کس نیییست

133 بازدید | 11 پست

الان اون ۱۳ سانته ۳ صفحه در عرض یک ثانیه جلورفت 😐بچه ها کسی از قیمت آزمایش اسپرم تو رویان خبر داره؟؟ما امروز ماشین خراب شد کل پولمون رفت برای شنبه ۴۰ داریم میگم اندازس؟

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

چی ۱۳ سانته🙄🙄

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چی ۱۳ سانته🙄🙄

هیچی یه تاپیک زدن خواستگارم اینقده یه جاییش🙄🙄۳ صفحه رفت جلو تو چند ثانیه بعدشم ترگید

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
2714
هیچی یه تاپیک زدن خواستگارم اینقده یه جاییش🙄🙄۳ صفحه رفت جلو تو چند ثانیه بعدشم ترگید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
  چق من منحرفم ... جمله اول....

نه خواهر منحرف نیستی الان یکی همین تاپیکو زد😂اونو میگم

ینی رف ب خواستگارش گفت چن سانته ؟خواستگارش گفت ی لحظه بمون گلم رفت خط کش اورد؟    

اره فکر کنم😂