2737
2734
عنوان

ناخنکار مجانی شدم برا بعضیا😕

937 بازدید | 72 پست

خانوما کمک کنین..من یه ناخن کارم..تو خونه یه میز گذاشتمو کار میکنم..دخترخالم حدو هف هشت بار اومده ناخن کاشته یه قرون هم پول نداده خالم همش میگه پول دستم بیاد پولتو میدم اما هیچ وقت پول نداده همش میبینم ترچای جورواجور میکنن اما پول منو نمیدن بعدشم هر بار دخترخالم با لحن طلبکارانه میاد میگه بدو بیا واسه من ناخن بکار مهمونی دعوتم دلم میخواد خفش کنمممم😤😤به نظرتون چجوری بگیرم پولو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو اول قبلیا رو حساب کن بعد !

چرا نمیتونی نه بگی؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2738

این دفعه بگو باشه عزیزم ولی حتما تا شب بریز به کارتم به خاطر تو مشتری کنسل کردم!یا به شوخی بگو فلانی جان نزدیک عیده منو دریاب که دیگه حسابت از دستم در رفته انقدر زیاد شده

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
گفتم چن بارم جلوشون حرفشو پیش کشیدم اما به روی خودشون نمیارن😪

خب مجبورکه نیستی عزیزم.رک بگو انجام نمیدم.موادش گرونه.نمیصرفه برام.تعارف که نداری که.اونا پرروان.چراتونباشی؟

وای خدا منم کار ارایشگری کمو بیش بلدم اونموقع ک جدی پیگیر بودم همه میومدن حتی پول موادشم نمیدادن . دکلره میکردم دریغ از پول ی پیمونه همه چی هم از من بود اخرم ی هفته دو هفته بعد میومدن ی ایرادی میگرفتن یا کارم تو درو همسایه مامانم اینا بندو ابرو بود

حس بدیه ک طرفت طلبکارانه هم باهات برخورد کنه

2706