2726

فردا صبح ببين 

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو اگ دیدی

نديدم بخدا 

منم صبح ها ميبينمش

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
سلام خوبی عزیزم؟ بهتری خداروشکر؟؟؟ رابطت با شوهر جون خوب شده یا نه؟؟ خیلی بفکرت بودم

سلام عزيزدلم خوبى گلم فداى قلب مهربونت ك ب يادم بودى ابجى

فعلا درد سينم بهتره عزيزم تا ٢٠ فروردين بايددارو بخورم بعد برم جراحى خالى كردن پروتز و برداشتن كيست

با شوهرم رابطه عاشقونه و گرمى ندارم عزيزم خيلى عادى و سرد فقط با هم حرف ميزنيم اونم در صورت لزوم

دلم باهاش صاف نميشه تو بدترين روزاى زندگيم تنهام گذاشت الانم ميخوام كنارم نباشه

ديگه مهم نيست چى پيش مياد......  

سلام عزيزدلم خوبى گلم فداى قلب مهربونت ك ب يادم بودى ابجى فعلا درد سينم بهتره عزيزم تا ٢٠ فروردين ب ...

قربونت برم عزیز دلم بازم الهی شکر الهی به حق این روزای عزیز خدا یه ارامش ابدی به زندگیت بده دوباره بتونی عاشق شوهرت بشی همیشه بیادت هستمو اگه پیش خدا لیاقت داشته باشم موقع دعا کردن حتما تو لیست مهمه دعاهام هستی  

سلام عزيزدلم خوبى گلم فداى قلب مهربونت ك ب يادم بودى ابجى فعلا درد سينم بهتره عزيزم تا ٢٠ فروردين ب ...

این مادرشوهرا اصلن پسراشونو دوس ندارن،فقط حرص خودشون براشون مهمه ک سر عروس خالی کنن،ک زندگی پسرشون از هم بپاشه پسرشون اصابش خورد باشه بره سمت مواد و سیگارو رابطه نامشروعو هزار جور مریضی بگیرن،ب این چیزا فک نمیکنن ینی احمقای بی فکر...خدا جوابشونو بده یجوری ک خودشونم بفهمن جواب چیو پس میدن

قربونت برم عزیز دلم بازم الهی شکر الهی به حق این روزای عزیز خدا یه ارامش ابدی به زندگیت بده دوباره ب ...

الهى من قربون قلب مهربونت برم عزيزدلم مرسى مهربونم ان شاءالله بهترينا تو زندگيت واست رقم بخوره مهربون ان شاءالله هميشه سالمو خوشبخت باشى عزيزدلم مرسى از خوبيهات مهربونم دستاتو ميبوسم ابجى  

2706