2733
2734
عنوان

هفته هفدهم بارداری ام. تو رو خدا بیاید راهنماییم کنید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 37 پست
عزیزمی.❤❤ اگه بدونی چقدرررررر نذر و نیاز کردم و چله برداشتم. همشم استراحتم. نمیدونم چرا انقدر بهم اس ...

همین استرس واست سمه عزیزم خودتو ب ی کاری مشغول کن 

بسپارش ب خدا و آرامش  داشته باش شنبه حتما برو پیش دکتر 

واست صلوات فرستادم و آیت الکرسی خوندم انشااله خودت و نی نی سالم و سلامت باشین و ب سلامتی نی نی خوشگلتو بغل بگیری

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
نه جواب می دن برو قسمت زایشگاه هستن اونجا نگران نباش فکر نکنم چیزی باشه اتفاقا منم جمعه رفتم بودن

مرسی عزیزم از راهنماییت. با دل پاکت برام دعاکن بچم چیزی نشه. منم دعات میکنم

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین استرس واست سمه عزیزم خودتو ب ی کاری مشغول کن  بسپارش ب خدا و آرامش  داشته باش شنبه ح ...

این استرس منو کشته. توکلمو میکنم بخدا. از ته دلم واست دعا میکنم. خدا واسم معجزه کرد ازش میخوام واسه تو هم ازین معجزه ها بزودی اتفاقا بیفته به حق همین وقت عزیزم. خدا کنه بچم سالم باشه.

خدایا ممنونم که معجزه کردی و تو دلم نی نی گذاشتی😍😍 واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات میفرستید؟❤❤
مرسی عزیزم از راهنماییت. با دل پاکت برام دعاکن بچم چیزی نشه. منم دعات میکنم

چشم حتما عزیزم انشاءالله نی نی نازت رو صحیح و سالم بغل می کنی نگران نباش عزیزم توکلت به خدا باشه خدا مواظب بچه هاست اونا هم اول بنده خدان بعد بچه ما

محتاجم به دعات عزیزم خیلی ممنون ❤❤🌸🌸

❤❤❤گر نگهدار من آنست که من می دانم 💚 شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤❤❤ برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظرا اگه دوست داشتید یه صلوات بفرستید 😘😘🌸🌸
2728
تا حالا نشنیده بودم. بدونم اینجوریه فردا حتما میرم

اره هست اخه من شوهرم خيلي ترسو بود من تا يه چيم ميشد بزور ميبرد بخش زايشگاه.ديگه روزي كه رفتم زايمان همه پرستارا و ماماها ميگفتن حالا واقعا روز سزارينته يا باز الكي اومدي😂😂😂

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
چشم حتما عزیزم انشاءالله نی نی نازت رو صحیح و سالم بغل می کنی نگران نباش عزیزم توکلت به خدا باشه خدا ...

ان شاالله. مرسی عزیزم از آرامشی ک دادی بهم. ان شاالله نی نی تو هم صحیح و سالم بغلش میگیری گلم😙😙

این استرس منو کشته. توکلمو میکنم بخدا. از ته دلم واست دعا میکنم. خدا واسم معجزه کرد ازش میخوام واسه ...

فدای تو عزیزدلم   

نگران نباش نمیدونم چرا ولی ب دلم افتاده همه چی ب خیر میگذره واست 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2738