2726

فردا شب 15 نفر میان خونمون برا شام دستپاچه شدم😣😣😣 

ب نظرتون الان سالاد درست کنم فردا رنگو روش نمیره نرم و اینا نمیشه؟

ژله چی الان خوبه درست کنم یا فردا صب؟

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ژلتو امشب درست کن سالاد ماکارونیتو امشب درست کن فرداسسشو بزن..ولی سالاد کاهوتو فردا درست کن مواد خورشتت اگر قرمه سبزی یا قیمه میخوای بزاری امشب لپه و لوبیاتو بپز

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

ژله الان بذار مواد سوپتم اماده کن اگه داری بعد صب بذار بپزه سالادم فردا صبح بنظرم اگه مرغی چیزیه پیاز داغ ایناشو سرخ کن الان بذار یخچال که فردا وقتتو نگیره یا ظرفا شام فرداتو امشب اماده کن 

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

ژله امشب درست کن

سالادفردا

میخاهی سالادکلم درست کنی امشب خوردکن صبح سس بزن 

من کلم هام خوشمزه س

کلم سفیدراخوردمیکنم

هویجم رنده میکنم

کنسروذرت میزنم

سس مایونزمیزنم همشاقاطی میکنم سسش بایدزیادباشه یکم اویشن هم میزنم هرچی جابیفته خوشمزه تره

استرس نگير

به همه كارهات ميرسي

ژله رو امشب بذار

بقيش فردا 

خورشت كه بذاري زمان ميخواد ، خودش جا ميافته

برنج هم قبل اومدن دم ميذاري

صبح كلي وقت خالي داري

حتي ميتوني بعدازظهر يك ساعتي بخوابي كه شب سرحال باشي

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
استرس نگير به همه كارهات ميرسي ژله رو امشب بذار بقيش فردا  خورشت كه بذاري زمان مي ...

مریضم اخه دلدردو کمردرد نمیزاره تکون بخورم.دیشب افتادم کلا برا فردا میگم حالم بد نشه ابرو ریزی شه😣

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  
2706