2726
عنوان

به نظرتون این حرف بدیه؟؟؟🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 33 پست

نه مادرت حرفش درسته.... اما مردا همه اینن فکر میکنن دنیافقط پول جمع کردنه دیگه خوشی وسفروبی خیالن! البته بعضیاشونم خوبن ها ولی کلی اینطورن

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏
فکر کنم حرف مامانتو گذاشته پای دخالت

اره به نطر خودمم اینجور برداشت کرده . اخه مگه همه چی پول جمع کردنه . مردم تو این خونه . همش یا بیمارستانم دنبال درمان مامانم یا دارم خرید خونه میکنم یا کار خونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين همونطور كه خانوما رو مادرشوهر حساسن ، مردا هم روى مادرزن حساسن. اون الان فكر ميكنه ما ...

خودم انقدر بهش گفتم بابا یه جایی بریم دق کردم تو این خونه همش به شوخی میگیره . داداشم همش مسخره میکنه . که شوهرت خسیسه 

2728
اره به نطر خودمم اینجور برداشت کرده . اخه مگه همه چی پول جمع کردنه . مردم تو این خونه . همش یا بیمار ...

کاش ی کم باسیاست تر حرفتو میزدی یا میزاشتی دوسه روز بعد حرف مامانت میگفتی بریم سفر اونطوری بهتر بود

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

از زبون مامانت نگو که . از زبون خودت حرف مامانتو بگو . اکثر مردا حرف مادرزنو دخالت میدونن. درضمن اصلا از مشکلات خانوادت نگو پیش شوهرت.‌من خودم به شخصه چون احتمال میدم یه چیزایی رو بزنن تو سرم نمیگم اگه عیبی دارن میپوشونم اگه کاری واسم انجام میدن کارشونو با ارزش میکنم خلاصه خانوادمو میبرم بالا (تنها سیاست من در زندگی )😉

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
از اول نگاه نکردی شوهرت خاله زنک و زود رنج نباشه؟😑 موج گرفتنش چرا؟ واقعا مادرت حرف بدی نزده این خ ...

ازین اخلاقا نداره . نمیدونم چرا یه دفعه قاطی کرد .  من هرچی فکر میکنم مگه مادرم چی گفت . تازه وقتی مامانم داشت میگفت شوهرم داشت میخندید و شوخی میکرد 

خودم انقدر بهش گفتم بابا یه جایی بریم دق کردم تو این خونه همش به شوخی میگیره . داداشم همش مسخره میکن ...

خب ديگه گذاشته پاى دخالت خانواده ت. بايد خودت راضيش ميكردى. الان هر حرفى بزنى با خودش ميگه مامانش تحريكش كرده! 

برعکس منو شوهرم اون عشق پول خرج کردنه خانوادشم موعد قرارداد کاسه چه کنم چه کنم میگیرن دستشون من خودم ...

به حدا انقدر داغونم همش تو تنهایی گریه میکنم . چقدر بدبختی کشیدم اینم اینجوری 

از زبون مامانت نگو که . از زبون خودت حرف مامانتو بگو . اکثر مردا حرف مادرزنو دخالت میدونن. درضمن اصل ...

از مشکلات اونا حرف نمیزنم خودش تو جریان قرار میگیره . مثلا دارن دنبال خونه میگردن اینم میره میگرده . یا دنبال کارای دیگه میره . هر کار میکنم که نفهمه . خود به خود تو جریان قرار میگیره . 

2706