عنوان

به نظرتون این حرف بدیه؟؟؟🤔🤔🤔

479 بازدید | 33 پست

رفتیم خونه مامانم . 

مامانم تو حرفاش به منو شوهرم گفت عید کجا میرید . شوهرم گفت خونه ایم جایی نمیریم . منظور مامانم سفر بود . 

اخه من چند ماه پیش بچه ام رو از دست دادم .تو همون اوضاع مامانم سرطان هم گرفت . اصلا روحیه خوبی ندارم .مامانم به خاطر من میگه . 

بعد مامانم گفت الان چون بچه ندارید برید سفر خوش بگذرونید بهتره . بعدا بچه دار بشید سخت میشه . بچه رو هر جایی نمیشه برد . بچه مراقبت میخواد . 

اومدیم خونه به شوهرم گفتم مامانم راست میگه . بیا عید یه سفر بریم . دو ساله جایی نرفتیم . 

ناراحت شده ضعف خانواده ام رو زد تو سرم . 

برگشته میگه من پول جمع میکنم که سال دیگه پول رهن خونه رو زیاد کنم . مثل خانوادت نیستم میرن سفر کلی پول خرج میکنن . بعد التماس میکنن صاحبخونه پول پیش کمتری بگیره . 😭😭

بهش گفتم من الان دوست دارم برم سفر . همین جور پول جمع کنیم بپوسیم تو خونه . که مثلا خونه شیک بگیریم که چی بشه اخه . 

بعد برگشته میگه . نه بچه میخوام نه جایی میبرمت. 

یعنی حرف مامانم انقدر بد بوده .؟ من دیدم خیلی از مامانا اینجور نصیحت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نحوه بیان شما و سیاست زندگی تون  خوب نبوده

دختر خوب ؛  آدم درباره اسرار خانواده و  نحوه خرج کردن و  پول رهن و ... خانواده ش نمیشه  توضیح بده ک !!!!!

و اینکه  بعدا  تو فرصت مناسب ؛  ب همسرتون  از زبون خودتون  میگفتید ؛ کاش سفر میرفتیم !!!

همسرتون  با رفتار شما ؛  حس کردن  مادرتون دارن براتون تعیین تکلیف میکنن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
اره عزیزم . هر چی داشته خرج مریضی کرده . 

خدا سلامتی بده بهش...

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

ببين همونطور كه خانوما رو مادرشوهر حساسن ، مردا هم روى مادرزن حساسن. اون الان فكر ميكنه مادر زنش به زنش خط داده و براى زندگيش تعيين تكليف كرده!

همين رو اگه مامانت به خودت گفته بود و خودت به شوهرت ميگفتى مطمئن باش برخوردش خيلي فرق ميكرد. 

برعکس منو شوهرم اون عشق پول خرج کردنه خانوادشم موعد قرارداد کاسه چه کنم چه کنم میگیرن دستشون من خودمو کشتم تا خونه خریدیم اونا هنوز مستاجرن عزیزم ب نظرم شوهرت راست میگه ولی خب بخاطر روحیت جایی برین ک ارزون پاتون دربیاد یه جای نزدیک 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706