1351
1341
عنوان

به نظرتون این حرف بدیه؟؟؟🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 33 پست

از زبون مامانت نگو که . از زبون خودت حرف مامانتو بگو . اکثر مردا حرف مادرزنو دخالت میدونن. درضمن اصلا از مشکلات خانوادت نگو پیش شوهرت.‌من خودم به شخصه چون احتمال میدم یه چیزایی رو بزنن تو سرم نمیگم اگه عیبی دارن میپوشونم اگه کاری واسم انجام میدن کارشونو با ارزش میکنم خلاصه خانوادمو میبرم بالا (تنها سیاست من در زندگی )😉

از اول نگاه نکردی شوهرت خاله زنک و زود رنج نباشه؟😑 موج گرفتنش چرا؟ واقعا مادرت حرف بدی نزده این خ ...

ازین اخلاقا نداره . نمیدونم چرا یه دفعه قاطی کرد .  من هرچی فکر میکنم مگه مادرم چی گفت . تازه وقتی مامانم داشت میگفت شوهرم داشت میخندید و شوخی میکرد 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

خودم انقدر بهش گفتم بابا یه جایی بریم دق کردم تو این خونه همش به شوخی میگیره . داداشم همش مسخره میکن ...

خب ديگه گذاشته پاى دخالت خانواده ت. بايد خودت راضيش ميكردى. الان هر حرفى بزنى با خودش ميگه مامانش تحريكش كرده! 

1350
برعکس منو شوهرم اون عشق پول خرج کردنه خانوادشم موعد قرارداد کاسه چه کنم چه کنم میگیرن دستشون من خودم ...

به حدا انقدر داغونم همش تو تنهایی گریه میکنم . چقدر بدبختی کشیدم اینم اینجوری 

به حدا انقدر داغونم همش تو تنهایی گریه میکنم . چقدر بدبختی کشیدم اینم اینجوری 

گریه نکن عزیزم درست میشه😘

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم یه روزی منتظر بودم پسرم خوش اومدی 😘❤️😘
از زبون مامانت نگو که . از زبون خودت حرف مامانتو بگو . اکثر مردا حرف مادرزنو دخالت میدونن. درضمن اصل ...

از مشکلات اونا حرف نمیزنم خودش تو جریان قرار میگیره . مثلا دارن دنبال خونه میگردن اینم میره میگرده . یا دنبال کارای دیگه میره . هر کار میکنم که نفهمه . خود به خود تو جریان قرار میگیره . 

1348
الههههههی مامانت مریضه دلش مسافرت میخواد روش نشده بگه

مامانم که خودش سفر میره . برادرم میبردش. بنده خدا دلش واسه من میسوزه . چند بار بهم گفته بیا یه روزه بلیط بگیریم بریم مشهد . میگه پولشم مید م. میگه گناه داری همش تو خونه ای . منم پیشش حرفی نمیزنم که دلم سفر میخواد .خودش مادر دیگه . احساس میکنه روحیه ام خرابه . از بعد از دست دادن بچه. دیگه نتونستم مثل قبل شاد باشم . خواهر شوهرم همش به شوهرم میگه برید بیرون و سفر . یکم بگردید .

نه حرفش بدنبوده  حاالااگه مامانت گفته بوداینقدرپول جمع میکنی که چی بسه وبرومسافرت یک چیزی

نه ازین حرفا نمیزنه . مثل همه ادما که میگن با بچه سفر سخته . اونم اینو گفت . من از خیلی ها شنیدم . 

جالب اینه جلو مامانم من همیشه میگم . مشکلی نیست . خودم تو خونه راحت ترم . نمیخوام شوهرم ضایع بشه جلوی خانواده ام . ولی خودم به شوهرم میگم که بریم سفر