2726
دقیقا منم مثل تو شب و روز بهش فک میکنم چون بیکارم اما اون کار داره و اونقدر غرق کاررهست که به من فک ...

افرین،اره شوهرمنم یه شغل حساس داره که تو این دوهفته من نابودشدم اون همش ماموریت بوده فک نمیکنم اصلا براش مهم باشم

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین،اره شوهرمنم یه شغل حساس داره که تو این دوهفته من نابودشدم اون همش ماموریت بوده فک نمیکنم اصلا ...

منم دردم همینه بیکار بیکار خوشبحالت تو هنوز دوهفته س انشاالله وقت هست آشتی کنید اما من خیلی طولانی شد و دیگه تمومه بین مون

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
منم دردم همینه بیکار بیکار خوشبحالت تو هنوز دوهفته س انشاالله وقت هست آشتی کنید اما من خیلی طولانی ش ...

خصوصی پیام دادم گلم بهت بیااونجا

2728
سلام خانومی با همسرت تونستی حرف بزنی مشکلتونو حل کنین

سلام عزیزم نه والا،دیشب برگشته ازماموریت ولی هنوزنیومده که حرف بزنه

سلام عزیزم نه والا،دیشب برگشته ازماموریت ولی هنوزنیومده که حرف بزنه

خواستم بگم منم طلاق گرفتم سعی کن اشتی کنید ولی هیچ وقت  زیاد اصرار نکن اگه اصرار کنی بری خونت دیگه همیشه باید بگی حق با تو هست ولی سعی کن با حرف زدن برگردی خونت

سلام عزیزم چیشد شوهرت اومد حرف زدین؟! 

درکت میکنم چقد سخته 

برای درست شدن زندگیت ورام شدن همسرت و اینکه گوش بحرف کسی نکنخ, واست صدتا کوثر میخونم 

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
سلام عزیزم چیشد شوهرت اومد حرف زدین؟!  درکت میکنم چقد سخته  برای درست شدن زندگیت ورام شد ...

سلام عزیزم فدات شم ممنون،شما خوبین؟ پنجشنبه شب از مشهد برگشته ولی هنوز نیومده حرف بزنیم.

ممنون از لطفت گلم اجرت با امام حسین

گلم هنوزنیومده حرف بزنیم

منتظر خبرای خوبتیم خیلی ناراحتم انشالله ک بری خونت..

سه تا یاسین بخون گلم توکل کن 

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
منتظر خبرای خوبتیم خیلی ناراحتم انشالله ک بری خونت.. سه تا یاسین بخون گلم توکل کن 

الهی آمین خدا کنه رابطمون درست شه، فدات شم

الهی به هرجی میخوای برسی😍

2706