2726
۳۲ برا منم سخت بود خیلی . ولی خب وقتی طرفت طلاق میخواد کاری از دستت بر نمیاد 

اره دقیقا، باز شما خوبه طلاق داده مال من بخدا فک کنم جوونیموبگیره طلاقمم نده فقط زجرم بده

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

وسیله هارو بایددادگاه حکم بده که ادم بیاره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عین منی،خب خانوادشم نمیان؟ میگه طلاق پس چرا دادخواست نمیده؟ منتظره شما بری درخواست بدی؟

آره دلم واست میسوزه خدا نکنه مثل من باشی 

نه خونوادش نمیان اصلا به هیچ وجه کاری باهام نداشتن 

تازه بدتر از همه اینکه منم دقیقا مثل شما سر هیچ و پوچ سر هیچی ها لجبازی می‌کنه و سر یه بحث ساده به اینجا کشیده اصلا فکر نمی‌کردم سر این مسئله به این سادگی بخواد ما جدا بشیم ما مشکل خاصی نداشتیم

راستی همسن هم هستیم منو شما

ببین همچین مردهایی که دنبال زنشون نمیان برخلاف ظاهرشون  فکرشون خیلی سنتی هست در مورد قهر کردن یه زن میگن حالا که قهر کرده باید باید طلاقش بدم 

درک نمیکنن شاید اذیت شده مجبور شده رفته

حالا بیخیال فقط دعا میکنم مثل من نباشی عزیزم چون من ۶ماهه تو این شرایط هستم و حتی یکبار هم بهم پیام نداده ومتاسفانه هر چه زمان میگذره بدتر از من سرد میشه مثل ایتکه

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2728

فقط جواب بابام و داداشمو میده،گفته بود ازماموریت بیام میام حرف بزنیم ولی حرفاش جوری یوده که امیدی نیست دیگه

اره دقیقا، باز شما خوبه طلاق داده مال من بخدا فک کنم جوونیموبگیره طلاقمم نده فقط زجرم بده

نه درخواست هم نمی‌ده و هیچ کاری نمیکنه فقط و فقط میگه طلاق میگه وکیل میگیرم  اما فعلا هی حرف میزنه وهیچ کاری نکرده نمی‌دونم چی تو سرشه شاید میخواد زجرم بده 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
آره دلم واست میسوزه خدا نکنه مثل من باشی  نه خونوادش نمیان اصلا به هیچ وجه کاری باهام نداشتن&n ...

چجور شش ماه هیچ کاری نکردین؟ خب مهریتو بذار اجرا اینکه ربطی ب طلاق نداره،از نظرقانونی شش ماه ک گذشت دادگاه بایدطلاقتوبده چرا صبرمیکنی؟ یعنی امید به درست شدن داذی؟ شوهرت چندسالشه؟ اره منم اصلا باورم نمیشه ک شوهرم سر یه دعوای الکی پسم بزنه.گوشیمم برد،چون خودش خریده

نه درخواست هم نمی‌ده و هیچ کاری نمیکنه فقط و فقط میگه طلاق میگه وکیل میگیرم  اما فعلا هی حرف می ...

اخه خب مگه شهر هرته شما میتونین درخواست بدین بگین این اقا زنشو شش ماهه ول کرده،اینا اصن ربطی ب طلاق نداره

خانوادت چی میگن؟

شوهر من هم هرزه بود و دوست دختر بازی میکرد  هم کمی از لحاظ عقلی عقب بود هم تک پسر بود و خانوا ...

ای خدا، دیگه ادم چیکار کنه.لیاقت ندارن 

[QUOTE=82858111]شوهر من هم هرزه بود و دوست دختر بازی میکرد  هم کمی از لحاظ عقلی عقب بود هم تک پسر بود و خانوا ...[/QUOTE

]میشه بپرسم تو چند وقت با هم آشنا شدین؟ تو عقد رابطه نداشتین؟ چند وقت عقد یودین؟ 

2706