2410
2553

طلاق تا لحظه ی آخر نگفت

ولی کاری کرد که خودم طلاق بخوام

کاری کرد که بگم پولاتم مال خودت فقط برو گم شو:)ینی در اون حد بیشرف

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
طلاق تا لحظه ی آخر نگفت ولی کاری کرد که خودم طلاق بخوام کاری کرد که بگم پولاتم مال خودت فقط برو گم ...

وای خدای من،پس چی میگفت؟ بهت گفت بیاین زندگی کنیم؟ یا شما خونه پدرت بودی؟

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
اره اون موقع دوسش داشتم . اره یه جا داد. خب اره سختی داره. شوهرت طلاق میخواد؟ مهریه میده؟

شوهرم والا دیوونه شده سر هیچو پوچ دو هفتس ول کرده رفته بود ماموریت فک کنم امروزبایدبرگرده.نه جواب تلفنمومیده نه هیچی خانوادشم ی زنگ بهم نزدن 

میگم حتمامنونمیخواددیگه که اینجورمیکنه

طلاق تا لحظه ی آخر نگفت ولی کاری کرد که خودم طلاق بخوام کاری کرد که بگم پولاتم مال خودت فقط برو گم ...

عزیزم علتش؟ چندسالته؟

2714

ی آیکون هست اون بالا

بشکل ذره بین

فقط بینویس طلاق،،،

بالای هفتاددرصد توسایت تاپیکاش طلاق

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
اره اون موقع دوسش داشتم . اره یه جا داد. خب اره سختی داره. شوهرت طلاق میخواد؟ مهریه میده؟

من دارم روانی میشم ازنبودش ولی نمیدونم برای اون چجورمیگذره،خیلی بی رحمی میکنه

اختلاف داشتید از قبل؟

زندگیمون خوبه هیچ مشکلی نداشتیم فقط این بار دعوامون شد بهم گفت اگه بری دیگه نمیارمت و.....ولی خودش خونه رو ترک کرد هرچی بهش زنگ زدیم و...برنداشت، بابامم گفت اینجوربی حرمتون کرده پاشوبریم

مامانشم گفت عیب نداره برو ما خودمون فردامیایم دنبالت امادیگه نیومدن

زندگیمون خوبه هیچ مشکلی نداشتیم فقط این بار دعوامون شد بهم گفت اگه بری دیگه نمیارمت و.....ولی خودش خ ...

الان خونه پدرتی؟ 

نمیدونم والا. این مردا معمولا اول جایگزین میکنن بعد میرن 

حتما براشون سخت نمیگذره 

مهریتون چند تا سکه بود؟ آیا قاضی ازشما پرسید که طلاق میخوای یا نه؟ اصلا نگفتی نمیخوای جداشی؟

2706