1147
648
شوهر سابق منم تک پسر بود و خانواده ش شدیدا اهل دخالت. اونا اصرار کردن ب طلاق

مال ما هم همینطوریه،شاید خودش بخواد اما نمیذارنش 

دوباره ازدواج کردی؟

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اره منو هم همینطوری ول کرد . فردای پاگشا.

وای خدایا، مثلا اول ازدواجتون بوده چه سخت

ماهم خیرسرمون سه ساله ازدواج کردیم حالا اقا براخودش رقته اصلا اهمیت هم نمیده

نه تازه یه ماهه جدا شدم 

الهی که دلت خوش باشه. وموفق باشی عزیزم 

دیگه کسی ک بخواد بره میره

چیکارمیشه کرد. من گوشی ک برام خریده بود ازم گرفت

1156
الهی که دلت خوش باشه. وموفق باشی عزیزم  دیگه کسی ک بخواد بره میره چیکارمیشه کرد. من گوشی ک بر ...

الان خونه پدرت هستی؟

دلم تنگ است،،،برای کسی که نمی شود او را خواست،،، نمی شود او را داشت،،،فقط میشود!!!سخت برای او دلتنگ شد...
نه تازه یه ماهه جدا شدم 

ببخشید سوال زیاد میپرسم،چند وقت بیخبر ولت کرد؟ کی دادخواست داد ومراحلشومیگی؟ ای خدا چقد سخته

8
ببخشید سوال زیاد میپرسم،چند وقت بیخبر ولت کرد؟ کی دادخواست داد ومراحلشومیگی؟ ای خدا چقد سخته

منو یه روز قبل عید ۹۷ ول کرد. تا ۲۱ فروردین فقط برام فحش میفرستاد . از ۲۱م من خطم و عوض کردم و افتادیم تو روند طلاق. ک دی ماه طلاق گرفتم.  

منو یه روز قبل عید ۹۷ ول کرد. تا ۲۱ فروردین فقط برام فحش میفرستاد . از ۲۱م من خطم و عوض کردم و افتاد ...

پس در خوشبینانه ترین حالت شش هفت ماه طول میکشه،من کاش فحش بفرسته هیچی غیب شده رفته براخودش

اره 15 روزه

ای وااای 

فک کنم آینده من رو داشته باشی خدا نکنه طرز فکر همسرت در مورد قهر کردن زن سنتی باشه 

دلم تنگ است،،،برای کسی که نمی شود او را خواست،،، نمی شود او را داشت،،،فقط میشود!!!سخت برای او دلتنگ شد...
منو یه روز قبل عید ۹۷ ول کرد. تا ۲۱ فروردین فقط برام فحش میفرستاد . از ۲۱م من خطم و عوض کردم و افتاد ...

دقیقا شوهرمنم همچین ادمیه،ببین مال شماهم براش مهم نبوده که عیده مثلا،اینم اصن هیچی، ازدواجمونم سنتی بود وخودش منت کشیده

پس در خوشبینانه ترین حالت شش هفت ماه طول میکشه،من کاش فحش بفرسته هیچی غیب شده رفته براخودش

نه ما چون سر مهریه توافق نداشتیم طول کشید . طلاق توافقی دو ماه میکشه. آخر آبان درخواست طلاق توافقی دادیم دی ماه تموم شد

1184
ای وااای  فک کنم آینده من رو داشته باشی خدا نکنه طرز فکر همسرت در مورد قهر کردن زن سنتی باشه&n ...

چیشد زندگی شما؟ به کجارسید؟

نه ما چون سر مهریه توافق نداشتیم طول کشید . طلاق توافقی دو ماه میکشه. آخر آبان درخواست طلاق توافقی د ...

یعنی اینجور ادما تقاص پس نمیدن؟ زندگی دخترمردم الکیه

1178