2410
2553
عنوان

برا مامانم چی بخرم 🤔🤔🤔😎

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه سوال داشتم  عکس رنگی رحم دردناکه ؟ بیحسی داره ؟ هزینه عکس رنگی با بیحسی چقدره   ...

قابل تحمله..بستگی به آستانه دردت داره..۹۰درصد میگن خوب بود تقریبا..بیحسی نمیشه..قبل عکس شیاف دیکلوفناک ۱۰۰بزن یدونه..همین..هزینه اش هم فرق میکنه..دولتی یاخصوصی یاکلینیک..بالای ۱۰۰تومنه..دوتاهم امپول مگلومین باید ازداروخونه تهیه کنین..بعد عکس هم انتی بیوتیک بخوری تا عفونت نگیری

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2720
قابل تحمله..بستگی به آستانه دردت داره..۹۰درصد میگن خوب بود تقریبا..بیحسی نمیشه..قبل عکس شیاف دیکلوفن ...

سلام دوستم .سونوگرافی واژینال درد ناکه ؟؟کجا انجامش میدن؟؟همی سونوگرافی های معمولی یا جاهای که عکس رنگی میگیرن ؟؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
سلام دوستم .سونوگرافی واژینال درد ناکه ؟؟کجا انجامش میدن؟؟همی سونوگرافی های معمولی یا جاهای که عکس ر ...

سلام عزیزم.نه اصلا درد نداره..بعضی سونوگرافی هاانجام میدن..دکتر ما انجام نمیده میگه خوشم نمیاد..رادیولوژی جایی هست که هم سونو انجام میشه توسط پزشک هم عکس های رنگی ومعمولی واسکن انجام میشه توسط کارشناس های رادیولوژی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم