2733
2739
عنوان

برنامه عصر جدید

231 بازدید | 8 پست

سلام خانومااا

خاستم بدونم این برنامه ک استعداد یابی هست رو کسی میبینه چطوریه ؟کیااا پخش میشه ...

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مضخرفه بنظرم..همش از برنامه های ماهواره ایده میگیرن خودشون ک خلاقیت ندارن😒

من که شنیدم حتی دکورشون هم کپی یک برنامه س 

خداتومن هم ازصداوسیماپول میگیرن برای برنامه بعدم معلوم نیست این استعدادهاکه کشف میکنن چی میشن 

من که شنیدم حتی دکورشون هم کپی یک برنامه س  خداتومن هم ازصداوسیماپول میگیرن برای برنامه بعدم م ...

اره خیلی ضایعس برنامش

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
من که شنیدم حتی دکورشون هم کپی یک برنامه س  خداتومن هم ازصداوسیماپول میگیرن برای برنامه بعدم م ...

آره دقیقا منم کاری به دکور و کپی بودنشون ندارم این استعدادهای کشف شده چی میشن آخرش؟!

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا
2738

یعنی یه برنامه جالبم ساخته بشه باز ما دوس نداریم چ قد عجیبیم مااااااا...هیچی تو ایران مارو خوشحال نمیکنه هیچیییی

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍