2737
2734
عنوان

اگه آدم به یه پسر خارجی تو اینستا بگه بیا با هم دوست شیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 108 پست
وا من الان با پسردایی هام دوستتم برای مثال کلی کمک حال همیم

اون دوستی نیست که، فامیلیه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به فرهنگ خانوادگیتون داره

برا بعضیا سلام هم عیبه

بنظر من مشکلی نیست

اگر نریزن سرم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

اخیی منم یبار بایکی شون دوست بودم 😂😂

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2738
بستگی به فرهنگ خانوادگیتون داره برا بعضیا سلام هم عیبه بنظر من مشکلی نیست اگر نریزن سرم

به نظر منم عیب نیست ولی خب راجع به پسرای ایرانی اینطوری فکر نمیکنم چون حالا باتوجه به فرهنگ جامعه مونه یا چی این جور چیزا رو بد میدونن و بی جنبه بازی درمیارن

چه بگویم عزیز؟
دوستی بله  ولی دوستی معمولی دختر و پسر من در آوردی، نه هدفی داره نه نتیجه ای، اگر غیر این باشه ...

من مجردی یه عالمه دوست خارجی داشتم تو نت دختر و پسر

البته بخاطر تقویت زبانم😅

ولی هیییییچ وقت حرف نامربوطی نشنیدم

احساس میکنم اونا براشون این چیزا پیش پا افتاده ترینه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
چون آقایون اون‌جوری که شما فکر می‌کنید، فکر نمی‌کنند. ایران و خارج و فکر باز و بسته و فرهنگ این‌طوری ...

خب اخه اونا از بچگی تو مدرسه کلی دوستای جنس مخالف داشتن و یه جورایی عادیه

چه بگویم عزیز؟
2706