2737
2734
عنوان

چرا بچه ی من همشششش گریه میکنه؟

98 بازدید | 17 پست

۱۱ ماهشه به هیچ صراطی مستقیم نیست

هممممش گریه میکنه

بچه های دیگه رو میبینم ک انقد آرومن حسرت میخورم

هرچیم این دکتر اون دکتر بردیم آزمایش گرفتیم ازش گفتن چیزیش نیست

واقعا خسته شدم کاش تموم بشه این روزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه ی بچه علت داره

سرما .. گرما گرسنگی درد. خواسته هاش. مثلا اسباب  بازی میخواد...

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728
اگه کمبود اهن نداره پس برای کم خوابی گریه میکنه بچه ها برای خواب خیلیییی گریه میکنن

خوابش و که اصلا نگم برات

توی روز فقط یبار میخوابه اونم نهایت یک ساعت

شباام ساعت سه و چاهار صبح میخوابه خیلی زود بخواد بخوابه

اونم صد بار بیدار میشه تا صب

گریه ی بچه علت داره سرما .. گرما گرسنگی درد. خواسته هاش. مثلا اسباب  بازی میخواد...

هرکاریش میکنم ساکت نمیشه

همش میخواد بازی کنی باهاش

منم که اصلا جون بازی ندارم اصلا ها

2738
خوابش و که اصلا نگم برات توی روز فقط یبار میخوابه اونم نهایت یک ساعت شباام ساعت سه و چاهار صبح میخ ...

خب عزیزم یا گرسنه ست که خوابش نمیبره 

یا مثلا خونه رو براش ساکت کن

خلاصه باب دلش رفتار کن شرایط رو محیا کن یکم استراحتش بیشتر بشه 

به نظرم بچه یه چیزیش هس بچه منم 10 ماهشه وقتی نق میزنه تمام کارارو که فکر میکنم ناراحتش میکنه را بررسی میکنم مثلا یه بار تشنش بود همش نق میزد.یه بار شیر خوره بود بازم میخواس نق میزد یه بار گرمشه .یه بار یه چیز تیزی خورده بود به دستش گریه میکرد خلاصه بی دلیل بچه نق نمیزنه 

خوابش و که اصلا نگم برات توی روز فقط یبار میخوابه اونم نهایت یک ساعت شباام ساعت سه و چاهار صبح میخ ...

ازهمان اول خوابش راتنظیم نکردی حتما

زیادیم وابسته خودت نکن که بدتربشه بده دست باباش مامانت 

از منم همینه این ماه میشه سه ساله...کلا گریه زباد میکنه واسه هررر چیزی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ازهمان اول خوابش راتنظیم نکردی حتما زیادیم وابسته خودت نکن که بدتربشه بده دست باباش مامانت 

از اولشم بد خواب بود آخه

هرکاریم کردم تنظیم بشه نشد ک نشد

دست تنهام عزیزم خونمون دوره ب مامانم اینا.شوهرمم که شب میاد خونه شامشو میخوره میخوابه 

واسه همین میگم جونی نمونده واسم

2706