2733
2734
عنوان

سیاست زنانه مهمتره یا عشوه گری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقول دوستمون کسی که سیاست داره عشوه گری هم بلده ،خواهر من ۴سال ازدواج کردم ،خواهرم ۵ماهه ،بخدا کلاسایی رفته ،موسسه راه روشن ،مثل نوعروسان ،اتاق خواب بانشاط......الان میفهمم من چقدر بی سیاست بودم ،الان خواهرم ازمن جلو زده ،بمن یاد داده ،انجام میدم ،واقعا تاثیرش میبینیم ،کاش بریم همسرداری بروزرسانی کنیم 

ینی مایی ک هیچکدومشو نداریم مردیم؟؟یا شوهرامون طلاقمون دادن؟؟ب اینا نیس ب شعور دو طرفه وگرنه من نه ز ...

حتما چیزای دیگه داری خواهر....

😂😂😂😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2731
نه عزیزم عشوه گری تو ذات  هستند خانومهایی که سیاست دارند و ذاتا بلد نیستند عشوه گری و برعکس م ...

درسته توی ذات ،ولی یادگرفتنی هم هست ،من دوره تلخی گذروندم ،الان چندماهه روال عوض کردم دارم سعی میکنم بروز بشم ،بخدا شوهرم کارایی میکنه ،امروز بااصرارش، کفش ۲۵۰برام خرید 

2738
آخه عشوه تو ذاته  اداش دربیاری یکجوریه جلفه بیشتر

ن دیگه انقدر حرفه ی هست که بلد باشه.  😄

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
ن بخدا هیچی ندارم خداشاهده حتی خوشگلی هم ندارم خیلی هم بداخلاقم خیلیییی نمیدونم چرا شوهرم ازم زده نش ...

شانسو که دیگه داری پس 

خدا شانس بده 😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706