2737
2734
عنوان

وای خدای من ،غذای نحلی خوردم کلی مواد مضر داش دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 31 پست
چی بخورم هضم بشه سریع ؟ چکا کنم؟

این چیزایی که تو گفتی همه گرمه

یه جیز سرد بخورد مثه عرق کاسنی ماست دوغ......

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همین الان خوردی ی چیزی کن ته حلقت بیارش بالا

ظهر بودخ

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
اویشن که نوشته بده

ماست بخور تا گرمیشو بگیره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
برا هضم غذا دم نوش ش خیلی خوبه

هضم اره

ولی خیلی گرمه و قاعده آوره

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
2738

استارتر پس مقدار زیادی خنکی بخور

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
چقدر استرس داری ..اینا که گفتی که زیاد ضرر نداره..انشالا چیزی نمیشه نگران نباش الکی

یعنی کاری نکنم؟

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

عزیزم من از اول بارداری آویشن دارچین زعفرون و زیره مصرف کردم!😐 در حد چاشنی غذا عی نداره چرا نگرانی؟ اون ک میگن بده مثلا میگم دم نکنی بخوری مثلا آویشن دم کنی بخوری یا زعفرون

اون بده وگرنه هیچین نمیشه نترس خیلی استرس داری یکم کاسنی بخور بشوره ببره

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2706