2737
2734
عنوان

شوهرم جدیدا بد اخلاق شده ...

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 36 پست
چن وقته ک بداخلاقیاش زیاد شده؟

یک ماهی میشه،یه روز خوبه یروز بد،مثلا همین دیشب گفت بیا بخابیم گفتم خوابم نمیبره(بدون من نمیخابه عادت کرده)اومده گرفتتم بزور پرتم کرده رو تخت ک بگیر بخاب،قبلا اینجوری نبود 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
غرغر نمیکنم زیاد،مثلا نشستم درباره یه موضوعی حرف میزنم،یهو میگه بنظرت زیادی حرف نمیزنی سرمو داری میخ ...

بگو ب نظرت زیادی بی حوصله و بداخلاق نشدی 

اگه با تو حرف نزنم با کی حرف بزنم ...

مم‌اصلا تحمل ادمای پرحرفو ندارم🙈🙈🙈🙈🙈

والا پرحرف نیستم ،اون کم حرف،منم همین دو کلمه رو نزنم ک دیگه هیچ😥

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
ساعت کاریش خیلی زیاده،تا حدودی بهش حق میدم،ولی بداخلاقیش جدیدا خ زیاد شده 

فشار روحي باعث ميشه فرد به خلوت بيشتري نياز داشته باشه همينطور به هم خوردن طبع خصوصا اگر طبعش سرد باشه سر و صداي معمولي براشون ازار دهنده ميشه يك بررسي طبع بكنيد يك زمانهايي هم براي خلوت در نظر بگير در كنارش مواقع مناسب هم حرفت را بزن بگو خوشحالتري وقتي همصحبتش ميشي و اين دست صحبتها 

اگر رفع نشد بايد جديتر پيگيري كنيد علت پيدا كنيد

2738
گوشت گرون شده,کمترمیخورن,انرژیشون کمترشده,تحملشونم اومده پایین 

نه بابا،داره میخوره فعلا،تغذیش خوبه 

فشار روحي باعث ميشه فرد به خلوت بيشتري نياز داشته باشه همينطور به هم خوردن طبع خصوصا اگر طبعش سرد با ...

من خب از صبح تا شب تنهام،پنج و نیم صبح بلند میشه،شیش میره سرکار(لونموقع من خوابم)،ده صبح برمیگرده میخابه تا یک و نیم ،یک و نیم تا دو ونیم یا سه ک بیکاره یکم میخام حرف بزنم ک اینجوری میکنه،باز ساعت دو نیم میره سرکار تا دو شب

[QUOTE=82851164]ساعت کاریش خیلی زیاده،تا حدودی بهش حق میدم،ولی بداخلاقیش جدیدا خ زیاد شده [/QUOT باخ ...

نه عزیزم،چند تا مرد گردن کلفتن همشون 

من خب از صبح تا شب تنهام،پنج و نیم صبح بلند میشه،شیش میره سرکار(لونموقع من خوابم)،ده صبح برمیگرده می ...

به هر حال شرايط زندگيتون اينطور ايجاب كرده يا بايد از كار بزنيد يا از نيازهاي عاطفي و روحي بايد دو نفري تصميم بگيريد اولويت گذاري كنيد مثلا يك روز در هفته را يك شيفت بره 

2706