2726
عنوان

تست بارداری

104 بازدید | 19 پست

سلام خانما 

من سیکلم منظمه 28 روزست. اقدامم داشتم. 2 روزه عقب زدم واسه اولین بار. حالات قبل پریودی دارم، سینه هامم حساس شدن. بنظرتون علائم بارداریه؟ تست بزنم مشخص میشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره نشان میده عزیز 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2728

اگه منفی شد دو سه روز دیگه هم بزن

انشالله که مثبته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها اگر عفونت داشته باشیم و باردار هم باشیم خطر داره تو آب و سرکه بشینم ببخشید با اجازه صاحب تایپیک 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
از اين كاراي خودسر نكنيد حتما با دكتر درميون بزار چون عفونت واسه بچه خيلي ضرر داره

آخه نمی‌دونم باردارم درست یا نه ، مونده تا موعدم وگرنه نوبت می‌گرفتم میرفتم، از صبح اینطور شدم ترشح زرد رنگ صبح داشتم ولی عفونت همراه با بوی بد ولی من اینطور نیستم 

دکتر رفتی؟ 🧐

نه گلم

2706