2410
2553

ديشب تاپيك زدم مادرشوهرم سرم داد زد منم اومدم بالا خونمون و گريه كردم شوهرمم مثلا براي اينكه از دلم دربياره باهام حرف زد ولي نگفت حق باتو غيرمستقيم گفت تو بايد كوتاه بياي امروزم گفت بيا با مامانم بيا بريم خريد منم گفتم نميام شما برين الان سر اين قضيه دعوا راه انداخت زنگ زده ميگه به مامانش اسم اين دخترو نمياري حق نداره با تو رفت امد كنه كليم سرم داد زد بهم فحش داد كم مونده بزنه حالم واقعااا بده ديگه بريدم تو رو خدا بياين يكم حالم خوب شه خس ميكنم خيلي تنهام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استارتر اگه برات مقدوره برو مشاوره

از تاپيك ديشب و الانت اينطور متوجه شدم كه شما نميدوني كار و رفتار درست چي هست! 

هرطور دوست داري رفتار ميكني و تنش درست ميكني

اونا مقصرن؟! باشه قبول

ولي تو اين زندگيها بايد سياست داشت 

حالا شما سياست پيش كش 

حداقل خودت زندگيتو سخت تر نكن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2714
استارتر اگه برات مقدوره برو مشاوره از تاپيك ديشب و الانت اينطور متوجه شدم كه شما نميدوني كار و رفتا ...

شمام ميگي مقصر منم ؟؟؟رفتار من اشتباهه ؟؟؟ كاش همه تاپيكامو ميخوندي بدوني من چي كشيدم

شمام ميگي مقصر منم ؟؟؟رفتار من اشتباهه ؟؟؟ كاش همه تاپيكامو ميخوندي بدوني من چي كشيدم

ناراحت نشو این جا یه عده بهت حق میدن یه عده میگن مقصری. اگه خواهری داری یه دوست صمیمی داری باهاش دردو دل کنی برات بهتره. نی نی سایت موقعی بیا که اروم شدی. بعدش نظرات بقیه روبخون فکرکن شاید نظراتشون درست بود. 

خدایا شکرت 😍😍😍😍😍

نگفتم مقصري

گفتم ظاهرا بي تجربه اي

چنين زندگيهايي كه كنار مادرشوهر هست، ي كمي سياست ميخواد

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.