1421
1389
عنوان

هرکارمیکنم نمیتونم شوهرم ببخشم

2680 بازدید | 118 پست

دوسال پیش رفت یه دختری عقد کردودوماه بعد به اختلاف خوردن کل داراییش رو بنام من کرد بی نهایت هم اخلاقش خوب شده وپشیمون هست اما اصلا نمیتونم ببخشمش وکاراش ودروݟاش توی ذهنم رژه میره حتی حکم طلاق هم گرفتم یه بارهم رفتیم دفترخونه جدابشم اما باز برگشتم اون فعلا پشیمونه ودرست شده وهرچی من میگم حرف منه اما نمیتونم ببخشموفراموش کنم یه لحظه داره حرف میزنه دارم میخندم اما یکدفعه چشام میشه پراشک یاوقتی ابراز محبت میکنه باخودم میگم بروگمشو دروغگوکثافت مگه خرم دوباره حرفات باور کنم 

بايد جدا ميشيد چون نميتوني كنار بياي

يا اگه هم جدا نشدي بايد كنار بياي 

ببينم تو رو سرتو بگير بالا كوه كه خم نميشه:) نبينم سرت پايين باشه درسته همه چي اونطوري كه ميخواستي نشد درسته به هر دري زدي تهش بن بست بود ولي تو ديگه بيخيال نشو ميدونم كم اوردي ولي قوي باش زندگي كه نميتونه باهمه خوب باشه ي روزيم خسته ميشه ميكشه كنار فقط سرتو خم نكن كه كوه خم نميشه:)

شما رو داشت ک عقد کرد اونو؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
1394

خانوما همینجوری ان گلم 

تا عمر داری از یادت نمیره فقط کمرنگ تر میشه وقتی تصمیم به زندگی گرفتی باهاش باید سعی کنی کنار بیای با این موضوع

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1418
ای وای  خیلی سخته که.یعنی شما زنش بودی اونو عقد دائم کرد؟چجوری؟

اره عقددایم کرداصلا مشکل ودعوا نداشتیم اما هزارتا دروع گفته بود زنم بده غڐا درست نمیکنه دایم دعواداریم وهزارتا حرف دیگه

1364