1803
1793
عنوان

هرکارمیکنم نمیتونم شوهرم ببخشم

2797 بازدید | 118 پست

دوسال پیش رفت یه دختری عقد کردودوماه بعد به اختلاف خوردن کل داراییش رو بنام من کرد بی نهایت هم اخلاقش خوب شده وپشیمون هست اما اصلا نمیتونم ببخشمش وکاراش ودروݟاش توی ذهنم رژه میره حتی حکم طلاق هم گرفتم یه بارهم رفتیم دفترخونه جدابشم اما باز برگشتم اون فعلا پشیمونه ودرست شده وهرچی من میگم حرف منه اما نمیتونم ببخشموفراموش کنم یه لحظه داره حرف میزنه دارم میخندم اما یکدفعه چشام میشه پراشک یاوقتی ابراز محبت میکنه باخودم میگم بروگمشو دروغگوکثافت مگه خرم دوباره حرفات باور کنم 

شما رو داشت ک عقد کرد اونو؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

باورش نکن فعلا بذار کم کم اعتماد کنی اگه دوباره بهت نارو بزنه و تو بهش اعتماد داشته باشی بد میشکنی

در دوچال گونه ات دنیای من جا میشود عاشق دنیای خویشم لحظه ی خندیدنت  خودمو میگمااا😝😌😅  من باز دلم یاد تورا کرد       در شعر فقط مال منی تو    پرواز دراین خانه دروغ است     انکار ک دنیای منی تو    رویا همه اش فکرو خیال است     دستای منو دست تو کوپس   فهمیدم اگر دیر شد اما فصلا همه هم دست تو بودن 😍معین زِد❤
1805

یعنی با وجود شما رفته بود یکی راهم عقد کرده بود😞

یک دختر روستایی هستم ک پدرم دامداره با افتخار ❤❤💖بله همونی ک بعضی ها خیلی راحت مسخره میکنند و بی فرهنگ خطاب میکنند😌پس فکر نکنید خیلی محترم و با فرهنگ هستید☺اگه با فرهنگ بودی مسخره نمیکردی😊
1771

خانوما همینجوری ان گلم 

تا عمر داری از یادت نمیره فقط کمرنگ تر میشه وقتی تصمیم به زندگی گرفتی باهاش باید سعی کنی کنار بیای با این موضوع

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1800
ای وای  خیلی سخته که.یعنی شما زنش بودی اونو عقد دائم کرد؟چجوری؟

اره عقددایم کرداصلا مشکل ودعوا نداشتیم اما هزارتا دروع گفته بود زنم بده غڐا درست نمیکنه دایم دعواداریم وهزارتا حرف دیگه

1651