2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دستور کیک خانم طاوسیان ازنت بگیر عالیه اگه خوب زه دستوراش عمل کنی وکیک خوب برای خامه کشی چون اسفنجی دیگه شیر روغن اینا معمولا نداره به خاطر همین مقداری سفته 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من
2728

با همزن برقى اول سفيده تخم مرغ و با نمك ميزنى 

بعدش كرم تار تار ميزنى

بعد هم نصف شكرت و ميريزى بايد كامل فرم بگيره سفيده تخم مرغ ولى زياد هم بزنى كيكت خشك ميشه

يكى هم موادت مناسب قالبت باشه تا پف كنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1942329/

کیک-تولد-ماریا-عکس

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
خیلی سفت میشه نمیشه به کیک اسفنجی شیر اضافه کرد 

نه این دستورشو خیلی خوبه اگه نخواستی کیک شیفون درست کنه که روغن شیر داره 

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من
بچه ها اگه بخوام رو اجاق گاز درست کنم اون دستورش فرق میکنه یا نه

نه ففط باید قابلمه جنس تفلون یا چدن باشه کف چرب کنی قبلشم بدون روغن رو حرارت ملایم دو سه رو شعله باشه بعد روغن بریز اونم یه دقیقه باسه بعد مایه کیک بریز توش کاغذ روغنی بنداز کفش بهتره

دور قابلمه تم فقط یک یا دو سانت چرب کن بیشتر نه که کیک گنبدی نشه سعی کن دستوری که سفیده و زرده جدابشه استفاده کنی بهتره اگه نه پودر کیک رشد خیلی خوبه فقط همزن برقی باید داشته باشی

نه ففط باید قابلمه جنس تفلون باشه کف چرب کنی قبلشم بدون روغن رو حرارت ملایم دو سه رو شعله باشه بعد ر ...

مرسی رو اجاقم پفش زیاد میشه یا نه یه سوال دیگه هر سری درست میکنم خوب پف میکنه ولی وسطش از کنار زیادتر پف میکنه میاد بالا دلیلش چیه به نظرت

تو پلوپزم خوب میشه من فلرم دارم روی کیک داره عالی میسه فقط پخت برمیگردونم روشم کمی طلایی بشه 

مرسی رو اجاقم پفش زیاد میشه یا نه یه سوال دیگه هر سری درست میکنم خوب پف میکنه ولی وسطش از کنار زیادت ...

خوب گنبدی شدن نه اره خیلی خوب میشه من همه جوره درست کردم خوب شده باید موقعه ارد ریختن با لیستک به یک جهت فولد کنی دور قالبت زیاد چرب نکن که نمیزاره پف کن از وسط میاد بالا یه حوله نم دار کن با سنجاف قفلی بزن دور قابلمه البته توی فر بیشتر جواب میده امیدوارم این سری کیک بهتر از همیسه بشه عزیز دل

2706