2733
2734
عنوان

چقدر راحت درموردسقط بچه ای که هفته دیگه ب دنیا میاد حرف میزنن😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 72 پست
بعد سرچ كن توي گوگل وويس هاي دكتر هولاكويي رو درمورد بيش فعالي و بچه هاي شيطون گوش بده اگه بنظرت بود ...

پیش مشاور که حتما باید برم چه بیش فعال باشه چه نباشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
😱😱😱😱 ببرش کلاس رزمی چیزی.... تحمل یوگا و باله که قطعا نداره😅 مگه خسته بشه بیاد خونه کم تر اذی ...

دقیقا! خودم تو فکرم هس که ورزش های پرتحرک مثل رزمی یا ژیمیناستیک بفرستمش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسی که اون بنده خدا گذاشته که نتیه مارک آب معدنی و شیکری که کنار بچه است مشخصه که واسه ایران نیست ع ...

یادم رفت بگم عکسو از نت گرفتم چون تو اون پیج اگه سوالی داری باید حتما با عکس بفرستی! بخدا خونم خیییلی ترکیده تر از چیزی بود که تو عکسه روم نشد عکس خونه خودمو بفرستم! ولی این عکس یک هزارم کارای دخترم هم نیس

اگرم میخواین تا از پیامایی که واسه ادمین فرستادم اسکرین بفرستم

سه سالشه! کجا بذارمش که خرابکاری نکنه! گاهی وقتا میذارمش خونه ی مامانم ، در کابینت مامانم هم شکونده! ...

رقص دوست داره؟ بزارش رقص. شنام انرژی رو میگیره

اخی چه بابات مهربونه

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2728

اها این مشکل خودتونه؟عزیز من اکثرا کاربرها اینستا که راهکار میدن از گرداندن زندگی و بجه خودشون عاجزن چه برسه که بخوان دیگران روهم راهنمایی کنن دخترتونو ببرید پیش مشاور تا علت این رفتارها غیر متعارفو شناسایی کنه و قدم جهت درمان بردارید تجارب مادرانه نمیتونه تو این زمینه ها زیاد کارساز باشه

توجه داره فوق العاده باهوشه اگه توجه نمیکرد شعر یاد نمیگرفت الانم خونون کلمات و جمله دارم باهاش کار ...

پس بزارش مهد قبل اينكه بچت بياد اونجا يه خورده انرژيشم تخليه ميشه

ولي ديگه خدايي سخته بچت سالمه فقط شيطونه

اهان راستي تا ميتوني جلوشو بگير بهش شكلات و خوراكي هاي كه رنگ هوراكي داره پفك و اينا نده من توجه كردم دخترم كه ميخوره شيطون تر ميشه 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
پس بزارش مهد قبل اينكه بچت بياد اونجا يه خورده انرژيشم تخليه ميشه ولي ديگه خدايي سخته بچت سالمه فقط ...

باباش واسش میگیره! خودم میدونم بده! ولی باباش میگه عیبی نداره بچه هس ولش کن  و....

اها این مشکل خودتونه؟عزیز من اکثرا کاربرها اینستا که راهکار میدن از گرداندن زندگی و بجه خودشون عاجزن ...

سوال من فقط در مورد قفل و بست کابینت بود نه دخترم! وگرنه منِ مادر نمیدونم بیش فعال چیه؟ بچه ی بیش فعال کیه؟ روانشناس و دکتر و مشاور برا چیه؟؟؟؟! سوالم این بود که به جز قفل کودک و طناب و کش و....چیزی به ذهنشون میرسه برا بستن در کابینت ها یا نه

2738
رقص دوست داره؟ بزارش رقص. شنام انرژی رو میگیره اخی چه بابات مهربونه

رقص اره بعضی وقتا آهنگ میذارم با این شکمم باهاش کلی می رقصم تا انرژیش کمتر بشه 

استخر هم یکی دوبار بردمش از اون همه آب ترسید

سوال من فقط در مورد قفل و بست کابینت بود نه دخترم! وگرنه منِ مادر نمیدونم بیش فعال چیه؟ بچه ی بیش فع ...

به نظرم همه شکستنی ها و ریختنی ها و چاقو ها رو از کابینت ها پایین بردار یک کابینتم خالی کن توش اسباب بازی هاشو بذار. بذار هر قدر دوست داره بره سر کابینتا و باز کنه و بازی کنه تا تخلیه بشه هر چی جلوگیری کنی بیشتر تحریک میشه به زور اونا رو باز کنه

جریان چیه ؟من متوجه نمیشم 

عزیزم توی یه پیج تو اینستا کمک خواستم که ببینم کسی به جز قفل کودک و کش و طناب برا بستن در کابینت راه حلی داره یا نه! از شیطنت های دخترم هم گفتم که دوباره پیشنهاد چسب و کش و قفل ندن! گفتم هم باردارم نمیتونم هی خم بشم جمع و جور کنم! به جای راه حل در مورد کابینت همه دکتر و مشاور شدن و دخترمو ویزیت کردن و گفتن بیش فعاله و اون یکی بچتو سقط کن و.....

به نظرم همه شکستنی ها و ریختنی ها و چاقو ها رو از کابینت ها پایین بردار یک کابینتم خالی کن توش اسباب ...

شاید باورت نشه یه سری کارد و فلاسک چاییمو گذاشتم رو هود از دستش بقیه ی وسایل دیگه جایی واسشون ندارم کابینت هام کمه شکستنی ها هم کابینت بالایی ها هس و هر کابینت تا خرخره پره! ولی کابینت حبوبات و ادویه ها رو نمیدونم چکار کنم از دستش

شاید باورت نشه یه سری کارد و فلاسک چاییمو گذاشتم رو هود از دستش بقیه ی وسایل دیگه جایی واسشون ندارم ...

بذار روی کابینت بچه است دیگه دختر خواهر منم یکسره پا کابینتا بود و نخود و لوبیا بازی میکرد سخت نگیر زیاد روی ظاهر خونه 

2706