2733
2734

ماهیچه .برنج . جو بلغور . هویجکدوسیب زمینی .

هر دفعه یه نوع سبزیجات . کدو. لوبیا و نخود و حبوبات خیس شده . و...

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو این سن،برای بچه هام یکم برنج،یه سیب زمینی،یه گوجه کوچیک بدون پوست و آب مرغ رو میذاشتم دوساعت بپزن.بعد که پخت میکسش میکردم و نصف قاشق کره میریختم.و البته خیلی کم نمک واسه مزش.خیلی خوشمزه میشه واسه بچه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2728

اگه باراول میخای بهش بدی فقط گوشت وبرنج وهویج وجعفری براش بریز

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اووووووو زدی درب و داغون کردی معده بچه رو خخخخخخ

چیزه بدی نیس کدومش بده خانمی .

اصلا بچه دارید شما  

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
2738

فرنی دادی بعدش حریره بادام بده تایه هفته بعدسوپشم گوشت ماهیچه گوسفندی یامرغ بزار باسیب زمینی وهویج بپزه وقتی پخت برنج وکره وگشنیز وجعفری بریز بزار خوب بپزه هرهفته یه غذابه غذاهاش اضافه کن یدفع نده الان وقت نخودلوبیا.....نیس طبق کارت بهداشت پیش برو خیلی خوبه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
فرنی دادی بعدش حریره بادام بده تایه هفته بعدسوپشم گوشت ماهیچه گوسفندی یامرغ بزار باسیب زمینی وهویج ب ...

مرسی عزیزم اره طبق کارت بهداشت میدم بهش گفتم بپرسم باز ضرر نداره اینای که میدمو زیاد چاق نمیکنه شش ماهگی بردم گفت وزنش زیاده هیچیم نمیدم بهش فقط شیر خودم بود 

چیزه بدی نیس کدومش بده خانمی . اصلا بچه دارید شما  

سیب زمینی .ماهیچه .حبوبات اینا رو نباید از همون اول داد گلم 

مخصوصا سیب رمینی 

میگه بچه م شیش ماهشه 

برا اولین غذا خیلی زوده 

ببخشید اگه بد پست گذاشتم محض خنده بود فدات