2726

بچه ها من دیشب این قطره رو دادم ب دخترم

قطره یخچالیه

بعد انقد گریه نیکرد از بی حواسی گذاشتم رو اپن و یادم رفت یخچال بذارم الان دیدمش

یعنی خراب شده بندازم دور؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای دل درد بچس ۴ تا ۵ قطره بش بده

عزیزم سوالم چیز دیگه ای بود

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728

اگه خونه گرم بوده آره نباید بدی

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
عب نداره اگه دمااتاق خوب بوده

زمشتونه طبیعتا گرمه😢😢😢

نه چون داخلش باکتری های مفید داره و اونا به گرما حساس هستن باید بذاری یخچال الان هوا اونقدر گرم ...

یعنی اثرش از بین نرفته؟

2706