2410
2553
عنوان

دعای بستن زبان و باز کردن زبان

39361 بازدید | 15 پست
سلام دیروز تو نینی سایت یکی از خانمها در مورد دعا و طلسم و این چیزا حرف میزد منم تو اینترنت سرچ کردم و دیدیم دعای بستن زبان در مورد کسایی که زخم زبون میزنند همه جا نوشته حالا اگه کسی زبون عروسش رو بسته باشه که حتی موقع حرف حق نتونه حرفش رو بزنه و از خودش دفاع کنه چطور باید این ططلسم رو شکست دعای باز کردن زبون بند لازمه یا نه دعای طلسم شکن
سلام من در مورد باطل کردن هر گونه سحر و جادیی شندیم که فرد وقتی به حمام می رود ادرار خودش را روی سرش بریزد و بگوید هر که کرد عاقل من می کنم باطل بعد سریعاً به زیر دوش برود که سحر او باطل می شود. من در مورد صحت این قضیه چیزی نمی دونم فقط از همکارام شنیدم.
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دو روز مونده به عروسیم جهیزیه چیدم و به همه گفتیم بیان ببینن زن عموم یه عروسک جا کبریتی بافته بود آورد داد بهم گفت زن عمو اینو واسه تو درست کردم منم مثل احمقا کلی تشکر کردم
بعدش که زن عموم رفت یه دفه من قاطی کردم و به مامانم گفتم من می خوام طلاق بگیرم و نمی خوام و از اینجور حرفا بعد مامانم و خالم بالای سرم نشستند و سوره جن رو خوندن یه دفعه هر دوتا شون گفتند نکنه اونکه پروانه آورده بود یه چیزی داشته
بعدش رفتیم سر عروسک رو باز کردیم دیدم تو سر عروسک دعا گذاشته بردیم انداختیمش تو رود خونه
2714
ادرار بریزه رو سر خودش؟؟ بابا ولمون کنید...دعا کنید قران بخونید...اینقد پی جادو جنبل و طلسم نرید
پشت هر کوه بلند بیشه زاری ست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
2706